reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

a oto my z kinder suprise 21tydzien- jeszcze goraca fota cyknieta cale 3 min temu Zobacz załącznik 402195
fajny mały ten brzusio...przynajmniej tak sie wydaje :tak::-)

Zobacz załącznik 402146
To ja się pochwale moim brzuchem podglądam wasze to swój też pokażę:)I dziękuje za podpowiedz jak wstawić zdjęcie:-)
super!!!!!!

A gdzie Ty masz te 72 kg??wogole nie widac:-)
ja się również pytam:tak:
 
reklama
Dziewiczy powiedzcie mi czy Was ludzie też chcą dotykać po brzuchu?? Ja odkąd powiedziałam w pracy że jestem w ciąży to znajdzie się ktoś kto chce go dotknąć, :szok: a najgorsze jest to że nie pytają tylko łapa wędruje... ja tego nie lubię i jak by się zapytali to bym powiedziała że sobie tego nie życzę tylko że mnie nikt nie zapyta... mi jakoś nigdy do głowy nie przyszło żeby dotykać czyjegoś brzucha, a jak już to bym zapytała... nie wiem czy ja jakaś dziwna jestem? czy mam uznać to za normalne??

Abed macanie brzuch przez obcych nie jest normalne - dla mnie to tak, jakby ktoś mi tyłka dotykał :crazy: na razie nie jest źle, ale poprzednio w ciązy będąc studiowałam zaocznie i tam dużo obcych osób chciało sobie pomacać brzuch. Jak zauważyłam, to sie odsuwałam albo od razu rękę swoją wyciągałam i zatrzymywałam wędrujące łapsko :angry: i mówiłam, żeby mnie nikt nie dotykał, bo nie zyczę tego sobie. Pod koniec ciąży ja juz miałam zakaz głaskania brzucha, więc ograniczałam do minimum, a jak ktos obcy miał mi jeździć po brzuchu, kiedy to ja musiałam sie nawet ograniczać, to było przegięcie :angry: co innego bliska rodzina, czy znajomi, którzy zawsze się spytają i robią to taktownie ;-)
 
kochane moje jak was ktos dotyka bez waszej zgody zacznijcie robic to samo ;-) ciekawe jak wtedy by sie poczula ta osoba umnie brzucha moga dotknac mja rodzina nikt obcy a zwlaszcza jakas baba z pracy ktora wczesniej niezwracala namnie uwagi ;) bez pytania jak by mi ktos zaczol macac brzuszka to bym sie zdenerwowala troszke co innego jak bym wyrazila zgode ale moja coronia jest taka ze jak ktos polozy raczke to przestaje kopac cud ze wczoraj tatusia skopala i jak tatus bral raczke to niunia przestawala a jak kladl to zaczynala kopac :)wiec mam problem z glowy :D jak narazie ale wiem ze jak mnie siostrzenice dopadna to bedzie masakra bede lezec plackiem a te beda patrzec czy kopie czy nie a potem beda sie przechwalac ze mnie kopla tyle razy a mnie tyle hehe ;) ale to sa moje kochane dwie wariatuncie :)
 
dz Bozeinka nie wiem gdzie sie dziekuje to tak Ci pdziekuje:)


nie pamietam ktos mi opowiadał:)
znajomi wpadli odwiedzic "brzuchatkE"
i standard rece do macanka brzuszka
na to "zawiedziony" małzonek:
a teraz moje jajca popieścić..
w koncu to one zrobiły to cudo.....



a znalazłam bluzeczke z takim napisem:
"mój brzuch to nie ciuch w sklepie, żeby każdy go macał"
 
reklama
Do góry