reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Monika śliczny brzuszek i gdzie Ty masz te 72 kg :szok: chciałabym tak wyglądać

a to mój brzuszek 21 t 1 d
Zobacz załącznik 402307
superasny:-)

21/22tc
..........................





.........................




.........................
aleś zgrabna :-):tak:

A to moj golas mialam wstawic i prosze:-Dsama zrobilam bo z tym moim mezem to skaranie boskie wczorajsze zdjecie robil 10 razy:-D:-D:-D

Zobacz załącznik 402289
ładniutki:-):-):-)

to i ja wstawię mój co dwutygodniowy brzuszek :)

18t 1d
Zobacz załącznik 402288

oraz dzisiaj 20t 1d
Zobacz załącznik 402290

różnica jest? Bo szczerze ja jej niestety nie widzę albo już ślepa jestem :p
jest róznica:szok::-) super!

Dziewiczy powiedzcie mi czy Was ludzie też chcą dotykać po brzuchu??
chca i mnie szlag trafia ale dlatego ze ja mam wogole problem z bliskoscia z innymi ktorzy nie sa np moja rodzina...odmawiam:-):wściekła/y:
 
Lejdis to teraz moja premiera brzuszka Kacperkowego - nie ma tego dużo bo mój M. nie robi mi wcale zdjęc a ja sama jak sie zaczynam gimnastykowac to nie wychodzi dobrze...
 
Kindzia ależ laseczka z Ciebie :)

Tunia więcej więcej :p I co bolało jak trochę negliżu pokazałaś :p

Lastpetunia również wysyłam do lekarza, różnica jest !
Ale jak pisała Angel to chyba tak już jest że my same tej różnicy nie widzimy bo ciagle ten brzuch mamy przy sobie i na niego patrzymy

Miska ale żeś piłkę Nam tu wstawiła, słodki domek

Mi wczoraj mój chop ( dla żartów oczywiście ) powiedział jak się ukłądaliśmy do spania
" kochanie ten brzuch jest już taki duży, że nie mam gdzie ręki wcisnąć"
powiedziałam tylko
poczekaj do marca a będzie na podłodze spał :p
 
K&M slicznie brzuszek rosnie :) cudenko :) olka kazda tutaj zanim dala ponazekala ze ma tluszczyk ze niema figory a jak dodala to sie okazalo ze nas w konia robila ;) wiec dawac zdiecia a nie marodzic ocenimy ;) monika ty rowniez :)
 
reklama
Do góry