reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Miśka - śliczny brzuszek rośnie ci maleństwo:-)
A mnie wczoraj ciocia zobaczyła a nie widziała mnie z 2 miechy to powiedziała o kurde ale masz brzuch już duży .I teściowa to samo dzisiaj ze teraz to widać ze jestem w ciąży.Jakoś w autobusie tego nikt nie zauważa:p
 
dla porównania pierwsze z 18 tyg drugie z 20 a trzecie 23 tydzień i aktualne tydzień 25
25 tydz.jpg

i od frontu 20 i 23 tydzień i aktualne czyli 25 tydz
25 tydz (2).jpg
 
no Mini twój brzusio rośnie pomału :p ty po wyjsciu ze szpitala nie bedziesz miała problemów z kg chyba nawet na - wyjdziesz :p ale najwazniejsze ze malenstwo zdrowe a figurki fakt tylko pozazdrościć :))
 
Słyszałam, że kolejny brzuszek do podziwiania mamy...

dla porównania pierwsze z 18 tyg drugie z 20 a trzecie 23 tydzień i aktualne tydzień 25
Zobacz załącznik 412021

i od frontu 20 i 23 tydzień i aktualne czyli 25 tydz
Zobacz załącznik 412022

Mini w szoku jestem - brzuszek Ci rośnie ładniutki, ale wciąż taki niepozorny się wydaje. I chyba nadal nosisz "własne" spodnie (ja musiałam z takowych zrezygnować już w trzecim miesiącu :szok:). Po porodzie pewnie nawet nie będziesz miała czego zrzucać, chyba że ciuszki żeby pójść na plażę ;-). Pozazdrościć ;-):-)
 
reklama
Mini-ja tam wielkiej różnicy nie widzę :), ale to chyba akurat nie powinien być powód do zmartwienia jeśli z dzidzią wszytko dobrze! ;-) Zgrabniocha z Ciebie i tyle :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry