reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
atomówka ale już ładna kreseczka :-)
Tunia - ja też jeszcze czekam ;-)

a "wyskoczył" już którejś pępek? czy każdą to czeka?
 
abi82 wydaje mi się że reguły nie ma czy ci pępek wyskoczy czy nie :p mi się wydaje że mi nie wyskoczy, chciaż też do konca nie wiem a dziurkę dalej mam i konca nie widać :)
 
mój pępek jeszcze siedzi w środku - w pewnym momencie wydawało mi się, że się nieco spłaszczył, ale tylko wydawało mi się...
 
Atomówka ale fajniusi okrągły brzusio!

co do pępka - ja mam dość głęboki, a teraz już tylko malutka dziurka mi została. Do tego jak napina mi się brzuch (np. jak wstaje) to góra pępka zaczyna wystawać, więc wydaje mi się, że tym razem pępek mi będzie nieco odstawał (ale nie cały, prędzej taki dzióbek u góry :sorry:)
 
reklama
Dzięki laseczki :)

Co do pępka jak widać ja jeszcze mam ale podejrzewam,że albo mi wywali albo będzie całkiem płaski bo już mam zdecydowanie płytszy niż przed ciążą
 
Do góry