reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

matitka śliczny brzuszek
mata piękny brzuszek, rzeczywiście wymaszerował „przed szereg”
Angel pełna dokumentacja – brzusio i piesio

Mnie szwagier namawia na profesjonalną sesję ciążową… mąż też jest za, bo stwierdził, że chce mieć pamiątkę z okresu ciąży… a ja nie wiem sama; co mi radzicie?

jasne że zróbcie sobie sesję, ja jestem umówiona z kolegą, on jest fotografem i nas namówił właśnie na sesje z brzuszkiem tylko czekam aż brzuszek będzie taki ciut jeszcze większy :happy:
 
reklama
Perelandra jakby mnie M namawiał, to chętnie bym poszła, ale jemu nie tylko nie podoba się mój brzuch (jego strata), ale ogólnie ma też awersję do zdjęć (odkąd jesteśmy razem, nie tylko za sprawą cyfrówki moje albumy zaczęły rosnąć w ślimaczym tempie - dla mnie to troche tak, jakby moje życie się skończyło w sensie, że nie ma w nim juz nic godnego uwiecznienia :-(), więc...
A tak będziecie mieli wspaniałą pamiątkę :tak:
 
Perelandra jasne ze idźcie na sesje brzuszkową!! My równiez z M planujemy ale ja trochę nie chce bo mam brzydką dziurę po kolczyku w pępku i jeszcze rosnące włosy na brzuchu bo mam za dużo testosteronu :((( ehhhh i tylko dlatego nie chce ja iśc :(
 
Pere tez Cie zachecam :tak: Ja oczami wyobrazni widze sobie takie zdjecie w ciemnym otoczeniu, tylko gołosc brzucha od gory widoczna i troche twarzy :zawstydzona/y: Wiadomo taki fotograf to zrobi tak by nie bylo widac tego co nie trzeba- u mnie wszystkiego poza twarza no i brzuchem :-D
Na focie tego nie widac, ale brzuch poszedł mi tak do przodu w tym tygodniu, ze jest to poporstu nie możliwe :sorry:
 
reklama
mata- super masz ten brzuch, ja takiego moze na porod sie doczekam:-)
angel- kochana rosneisz nam rosniesz :-) juz taka ciezarowka:-D psiak super

co do sesji z profesjonalnym fotografem- to tez uwazam ze to super sprawa :-D sama bym sobie zrobila, musze z T pogadac:happy:
 
Do góry