reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Dzięki dziewczyny - rośnie sporo i tak jak widac tylko w przód :-p ale zrównuje się z brzuszkiem jak z Dobrusią byłam - mam nadzieję, że nie pobije brzucha z poprzedniej ciąży, bo juz mam wrażenie, ze skóra nie ma się jak naciągać. A rozstępów nie widać mocno, bo one z poprzedniej ciąży są i maja srebrny kolor, w tej mi jeszcze żadne nie wyskoczył ;-)

Angel super fotka - Ty masz taka dumna minę, psiak wychyla się zza nóg jak jakis złodziej zza rogu ;-)
 
ale brzuszków się zaroiło! Cudne! Fajnie podglądac jak rosną :-)

w poniedziałek zaczęłam kolejny tydzien i wypadała moja pora na sesję

porównanie

Zobacz załącznik 410955

i golasek (nawet mocno rozstepów nie widac :-p)

Zobacz załącznik 410954
Fantastycznie. I w przód, w przod, w przód ;-)

Mata fantastycznie Ci rosnie :-) Zaraz zerkne na cm ile Ci przybyło :-)

A to takie tam symbolicznie 23 tc :) ( kundelek musial miec fotke, na kilka co zrobilam wciaz sie wbijała wiec co poradze ;)) )

Zobacz załącznik 411006
Pięknie wyglądacie, a psinka widać też chce mieć swoje pięć minut sławy :-D
 
matitka śliczny brzuszek
mata piękny brzuszek, rzeczywiście wymaszerował „przed szereg”
Angel pełna dokumentacja – brzusio i piesio

Mnie szwagier namawia na profesjonalną sesję ciążową… mąż też jest za, bo stwierdził, że chce mieć pamiątkę z okresu ciąży… a ja nie wiem sama; co mi radzicie?
 
matitka śliczny brzuszek
mata piękny brzuszek, rzeczywiście wymaszerował „przed szereg”
Angel pełna dokumentacja – brzusio i piesio

Mnie szwagier namawia na profesjonalną sesję ciążową… mąż też jest za, bo stwierdził, że chce mieć pamiątkę z okresu ciąży… a ja nie wiem sama; co mi radzicie?

rob i sie nie zastanawiaj chyba ze o finanse chodzi a pamiatka cudna bedzie :)
 
reklama
Do góry