reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
No to i moj golas, jutro 24 tydzien:-)
dla porownania 23 tydzien chyba poszedl do przodu:-)
Zobacz załącznik 410183 Zobacz załącznik 410184a to 23 tydzien

Tunia poszedł, poszedł a nawet się troszkę jakby opuścił - chyba Maleństwo na dole akurat siedziało :-)
no to my dziś z okazji skończenia 25tc i wkraczamy w ostatni tydzień II trymestru

my idziemy wg tego przelicznika:
I trymestr
1 miesiąc – 1-4 tydzień
2 miesiąc – 5-8 tydzień
3 miesiąc – 9-12 tydzień


II trymestr

4 miesiąc – 13-17 tydzień
5 miesiąc – 18-22 tydzień
6 miesiąc – 23-26 tydzień

III trymestr

7 miesiąc – 27-31 tydzień
8 miesiąc – 32-35 tydzień
9 miesiąc – 36-40 tydzień

Zobacz załącznik 410176

Anula ale leci czas.... Zaraz III trymestr zaczynamy... śliczny, zgrabniutki brzuszek :-)


Kasiulka jaka dokumentacja - fajna jeszcze te opisy na brzuszkach :-) bardzo łądnei widać jak rośnie :-)


Matitka
bardzo ładny brzuszek - jaka Ty młodziutka jesteś - albo tak młodo wyglądasz :-)
 
ale brzuszków się zaroiło! Cudne! Fajnie podglądac jak rosną :-)

w poniedziałek zaczęłam kolejny tydzien i wypadała moja pora na sesję

porównanie

page2222.jpg

i golasek (nawet mocno rozstepów nie widac :-p)

page22222.jpg
 
reklama
śliczny okrąglutki, a kto w nim mieszka synek czy córeczka?

nie mam pojecia jeszcze kto w nim mieszka, nie ujawnilo sie na polowkowym usg to czekam do porodu na nastepnym krzycze ze nie chce wiedziec :)
Cora by sie przydala bo dwoch synow jest wiec.... najwazniejsze zeby bylo zdrowe a kochane bedzie napewno :)
 
Do góry