reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

anula czy Ty wiesz o tym ze ja czuje ze i u mnie przed samym porodem sie zmieni bedzie miala urodzic sie dziewczynka a tu chlopak albo na odwrot takie ja mam wlasnie szczescie:-D
 
reklama
poszedł? pobiegł ;-)
pieprzyk masz czaderski - to dzwonek do mieszkania malucha jak nic.
Żeś mu odpicowała kawalerke w najmniejszych szczegółach.

tunia nic dodać nic ująć ;-) dokładnie tak :tak:

Tunia jest większy widać po pieprzyku :-p

chyba tam jednak mieszka Lenka taki masz bardziej okrągły ten brzuszek

moja koleżanka urodziła wczoraj córeczkę, przez ostatnie miesiące lekarz na USG widział chłopca 2 dni temu w szpitalu zrobili jej USG bo już była 6 dobę po terminie i odkryli że dziewczynka jest w brzuszku :-D

Gratulacje dla mamy i córeczki - no musiała sie pannica wystroić, a co sie będzie śpieszyć ;-)
 
dzisiaj mi mama opowiadała,że u nas w szpitalu babka urodziła planowo syna,po porodzie ją zeszyli i od razu zaczął się 2 poród! rozcinali ją na nowo bo nie wiedzieli co się dzieje i urodziła jeszcze dziewczynkę!<malutką podobno ale zdrową>:szok: jak dla mnie to normalnie z archiwum X.....:no: nienormalne,niepoważne i nie wiem co jeszcze
 
tunia23 znając moje szczęście to mnie też może się coś takiego przytrafić. Już były dwie niespodzianki ciążowe, najpierw nie wiadomo skąd wzięły się bliźnięta a później takie zamieszanie z przeziernością:p
narazie nie wiem co tam w środku siedzi, chociaż chciałabym wiedzieć, ale myślę, że lepiej nie wiedzieć niż być pewnym, iż to dziewczynka czy chłopiec (nastawić się na to), a później niespodzianka:p
20111122043.jpg
a to mój brzuch. Zdjęcie z dzisiaj. Podobno jeszcze ciasno maluchom:p

Tunia a Twój brzuszek to faktycznie w tak krótkim czasie ruszył do przodu. Najważniejsze, że ładny, kształtny i powabny i nie widać żadnych rozstępów:)
 
kla00dia śliczny brzusio i chyba naprawde maluszkom jest ciasno jak we dwójke sobie tam siedzą :) troche zazdroszcze tego podwójnego szczęścia a jeszcze tym bardziej niewiedzy co tam siedzi :) slicznie!!!
 
reklama
Do góry