reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

A to mój brzuchacz w 20 tyg
maria135.jpg
[/URL][/img]
 
reklama
Wiecie co, tak sie zaczynam denerwowac ze cos nie tak z tym moim brzuchem skoro wszystkie piszecie ze taki duzy :confused:
 
Agast22 spokojnie,napewno jest OK.:tak::tak::tak:
Dopiero teraz odkryłam że na Twoim avatarze jesteś Ty:-D a ja myślałam że poprostu masz fajnego avatarka z neta:tak::-D moja inteligencja nie zna granic:-D
 
Agast22 spokojnie,napewno jest OK.:tak::tak::tak:
Dopiero teraz odkryłam że na Twoim avatarze jesteś Ty:-D a ja myślałam że poprostu masz fajnego avatarka z neta:tak::-D moja inteligencja nie zna granic:-D

Hahaha :-D dobre! Tamto zdjecie bylo robione miesiac temu chyba, ale za to w tym samym miejscu w domu :)
 
Mi się nie sprawdza. Z tego wychodzi że będzie chłopak, a z innych że dziewczynka. Na USG też mi lekarz powiedział że dziewczynka. :-)
 
reklama
Do góry