reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

agast22 to na pewno TWÓJ brzuszek? Jestem w szoku:szok: Wiem że sprawa brzucha jest indywidualna, ale mój jakiś taki mały nadal:-( Taki jak ty pokazujesz to miałam ostatnio w 29tygodniu.
 
reklama
Zdec- eee.. taki duzy jest?? Mi sie wydaje ze jest zblizony wielkoscia do innych tutaj prezentowanych, aczkolwiek w pierwszej ciazy tez mialam dosyc duzy a na koniec to juz ogromny! A moze to wina tej bluzki obcislej, co? :-D
 
Zdec- eee.. taki duzy jest?? Mi sie wydaje ze jest zblizony wielkoscia do innych tutaj prezentowanych, aczkolwiek w pierwszej ciazy tez mialam dosyc duzy a na koniec to juz ogromny! A moze to wina tej bluzki obcislej, co? :-D

Może rzeczywiście to przez tą bluzeczkę:-):-)
Ale to dobrze mieć duży brzuszek bo dziecko ma dużo miejsca i nie pcha się tak szybko z przyjściem na świat, bo ma sporo miejsca żeby sobie siedzieć dalej w brzuszku, przynajmniej ja tak sądzę.;-)
 
Mi lekarz mowil ze wielkosc brzucha zalezy od "głębokości" miednicy. Przy płytkiej miednicy brzuszek pojawia sie szybciej :)
 
Agast sliczne zdjecie! Chcialam zadac dokladnie to samo pytanie co Klementinka :-D:-D Nic tylko w ramke i wieszac na scianie! I brzuszek rzeczywiscie duzy, ale kazda z nas rosnie inaczej, wygladasz super:tak:

Dziewczyny wszystkie "domki" naszych dzieciaczkow sa wyjatkowe! :tak:
 
reklama
Do góry