reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Mi spadek wagi też wyhamował. Może organizm przyzwyczaił się do porcji jakie mu serwuje ;-) Jem zdecydowanie mniej i przede wszystkim inaczej niż w ciąży. Oby spacery pomogły. Jeszcze 7 kg do startowej, a 9 do idealnej ;-)
W spodnie oczywiście nie wejdę. Po domu śmigam w sukience, a na zewnątrz wciągam spodnie ciążowe, które na koniec już się wrzynały w uda, a teraz są ok. Ale wchodzę już w kurtki sprzed ciąży :-D Tej z ciąży się pozbyłam.
 
reklama
Mi po porodzie spadło 7.5 do wagi startowej w ciazy zostal 1 kg a do idealnej oj to bedzie z 40 ale dzinsy sprzed ciazy i kurtki sa ok
 
JA w sumie w domku i tak dresy i leginsy, na zewnatrz tylko na spacerki wiec "stroic sie" nie mam gdzie, dlatego zarzucam jakies spodnie i wychodze, troszke mnie zaczyna dobijac ten stan, a ze dzis nawet na spacerek nie poszlysmy - maz zamknal znow mieszkanie tak ze nie moge sie otworzyc :( to dolek zlapal mnie tym bardziej...
Jem ciagle, raczej nie ma chwili zebym nie jadla, ciagle czuje sie glodna! Zjadam obiad i zanosze talerz i przynosze przekaske, to jest jakas masakra. Co prawda nie jem jak w ciazy bo wszystkie gazowane i czekolada poszly w odstawke, wiec to pewnie tutaj zasluga spadku wagi.
 
No zrobil to juz drugi raz, zapomnial sie ze jak przekreci gerde dwa razy to ja nie wyjde. Najgorsze ze poprzednio zrobil to jak bylam w 40 tygodniu ciazy, czyli calkiem niedawno i wkurzona jestem ze mial pamietac zeby zamykac na drugi zamek! Najgorsze ze on wraca o 19 czyli bylysmy bez obiadku, bez chleba, bo mialam zrobic zakupy. Zla jestem na niego jak osa...
Do tego boli mnie to krocze, juz jestem pewna ze to szew, piersi mnie bola jak nie wiem, chce mi sie ryczec :/
 
czyli dopadl cie kryzys.Ja tez podobnie z dolkiem mialam po porodzie chyba w 4 dobie.wtedy nawet przeszlo mi przez glowe zeby oddac mala do domu dziecka bo sobie nie poradze i nie utrzymam malej
 
Mala na szczescie u mnie grzeczna, spi prawie caly dzien. Ale wszystko dookola mnie dobija! Tak mi sie chce wyjsc. Juz od tygodnia sie przymierzam i jakos nie moge, żeby zostawic mala z tata i wybrac sie na zakupy. Ale jak maz ma wolne to ciagle cos wyskakuje, no i najblizej mialo byc w piatek a kurde ma przyjsc ta polozna wyciagnac mi ten jeden szew :/
 
reklama
hej mam pytanie do was..
mam straszne rozstępy. Każde rozstępy są straszne.. planuje zakupić Lierac Phytolastil na rostępy ( w ampułkach) cena ok 100 zł.
Czy to ma sens??
Macie jakieś dobre produkty na istniejące już rozstępy??
Mają już 2 miesiące...:(
 
Do góry