reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

Blanes jesli masz gestoze to nie tłuszczyk tylko woda waży wiec na pewno nie jest tak zle jak mogłoby się wydawać;-) :tak:
 
reklama
Dziś sie zważyłam - musiałam, bo wizyta u gina, w przeciwnym wypadku za nic bym na tą wagę nie weszła i mam 20kg na plusie (gin powiedział ze dużo z tego to woda bo nogi mam jak balony....pocieszyć mnie chyba chciał;-) )...
 
U mnie coś lekko drgnęło - tym razem mam +8,3 kg. Przez 3 tygodnie przybyło mi 1,3 kg a już kilka osób stwierdziło że baaardzo mi urósł brzuch - to przynajmniej wiem dokąd to idzie ;-)
 
Wiesz, ja wagę trzymam od liceum (bez zasług z mojej strony - samo tak wychodzi) i te 70,2 które teraz widzę to mnie nieco zaskakuje ;-) Chociaż, nie wiem czemu ale spodziewałam się że więcej przytyję, więc absolutnie nie narzekam (odkąd przestałam schizować że coś za mało i za wolno ;-))
 
esia fajnie masz z ta waga!!! i rozumiem motyw o schizowaniu - jak w poprzedniej ciazy malo przybieralam (bo wydawalo mi sie ze przeciez trzeba wiecej tyc) i w 7 miesiacu mialam +8kg (wiecej niz Ty) to nonstop lekarza pytalam czy na pewno wszystko dobrze z dzidzia i caly czas w domu myslalam czy moze za malo jem albo to albo tamto itp.....
 
Ja ostatnio mialam skok wagi, waga nie jest moze tak istotna ale brzuch to mam juz potwornie duzy, nie wiem jak to sie stalo ale w tydzien mi sie bardzo powiekszyl, chyba niunia podskoczyla :-) Skora jest tak napieta ze boje sie ze popeka, choc na razie rozstepow nie mam. Niestety caly ten brzuch jest w gornej czesci az ciezko mi sie oddycha, a tu przyszla fala upalow, eh, cos sie boje ze ta koncowka bedzie bardzo meczaca...Na wadze mam +15, a tu jeszcze miesiac...
 
reklama
halo!
Dziewczyny! ja wczoraj przypadkiem stanęłam na wadze i przeżyłam SZOK:szok: mam na plusie 20kg, 2 tygodnie temu byłam u lekarza i moja waga wynosiła 15kg na plusie, ale muszę się Wam przyznać że nie oszczędzam na jedzonku :wściekła/y:
Mam tylko nadzieje,że wrócę do wagi jaką miałam przed ciążą (obiecałam Mężowi) a najgorszy to chyba jest ten cellulit, muszę się zmobilizować po porodzie i podjąć WALKĘ . pozdrowionka ;-)
ps:może znacie marki skutecznych kremów wyszczuplających i likwidujących cellulit??
 
Do góry