reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

Odwiedzę i to nawet już za 6 dni ponieważ mialam umowiona wizytę kontrolną ale mam zraze do nfz a wiadomo jak to z lekarzami bywa. Ale chodziło mi bardziej o kobiece wsparcie rozmowę z kimś np w rodzinie kto już ma dzieci, mąż nie chce się chwalić i zapeszać.
Gratki. To leć na październikowe mamy2024 tam dostaniesz rozmowę, wsparcie itp :). Jak pierwsza ciąża to dużo pytań.
Generalnie macica będzie się rozciągać więc będzie kłuć, ciągnąć itp dopóki nie ma krwawienia i plamień to cała reszta jest normalna. Trzymam kciuki byś nie wymiotowała. A lekarz za 6 dni za wcześnie... Ja bym przełożyła na za ok 3 tyg wtedy już serduszko bić powinno.
Trzymam kciuki
 
reklama
Gratki. To leć na październikowe mamy2024 tam dostaniesz rozmowę, wsparcie itp :). Jak pierwsza ciąża to dużo pytań.
Generalnie macica będzie się rozciągać więc będzie kłuć, ciągnąć itp dopóki nie ma krwawienia i plamień to cała reszta jest normalna. Trzymam kciuki byś nie wymiotowała. A lekarz za 6 dni za wcześnie... Ja bym przełożyła na za ok 3 tyg wtedy już serduszko bić powinno.
Trzymam kciuki
Super napewno skorzystam 🥰 tak dużo pytań i oczywiście tak jak piszesz kłucia ciągnięcia od rana do wieczora 🫣🫣🤭 ciężko opisać. Oby bez wymiotów 😅
A lekarza szkoda mi przekładać bo na nfz czekałam na nią 4msc... z myślą o badaniach kontrolnych A tutaj taki cud więc pojadę 😄 A później to już prywatnie dostanę się szybciej chociaż już wtedy pasuje szukać lekarza prowadzącego zapewne
 
Super napewno skorzystam 🥰 tak dużo pytań i oczywiście tak jak piszesz kłucia ciągnięcia od rana do wieczora 🫣🫣🤭 ciężko opisać. Oby bez wymiotów 😅
A lekarza szkoda mi przekładać bo na nfz czekałam na nią 4msc... z myślą o badaniach kontrolnych A tutaj taki cud więc pojadę 😄 A później to już prywatnie dostanę się szybciej chociaż już wtedy pasuje szukać lekarza prowadzącego zapewne
Aaa zrozumiałam, że idziesz prywatnie..
A to jak byłaś umówiona to pewnie idź i skorzystaj. Pewnie dużo pytań masz.
Jeśli gin na nfz będzie ok to też warto chodzić. Ja żadnej ciąży nie prowadziłam prywatnie, ale fakt gin na nfz był bardzo dobry. Pozdrawiam
 
Super napewno skorzystam 🥰 tak dużo pytań i oczywiście tak jak piszesz kłucia ciągnięcia od rana do wieczora 🫣🫣🤭 ciężko opisać. Oby bez wymiotów 😅
A lekarza szkoda mi przekładać bo na nfz czekałam na nią 4msc... z myślą o badaniach kontrolnych A tutaj taki cud więc pojadę 😄 A później to już prywatnie dostanę się szybciej chociaż już wtedy pasuje szukać lekarza prowadzącego zapewne
Nie wiem, czy ta wizyta za 6 dni będzie miała sens, bo lekarz nic a nic nie zobaczy na USG.
Widzi dopiero od bety 1000.
A Tobie z 50cos nie wystrzeli do tej wartości w ciągu tygodnia.
ZadZWonilanym na recepcję i poprosiła o przesunięcie wyjaśniając jaka jest sytuacja.
 
A ja bym poszła do ginekologa ale przed wizytą bym zrobiła betę hcg żeby mu pokazać 😉 i wtedy już będziesz chodziła do niego. Nawet jesli okaze sie slabszy lekarz to zostań i zrób pierwsze badania krwi na NFZ zaoszczędzisz. Ale w międzyczasie szukałabym tez prywatnego wtedy lekarza. A jeśli się okaże okej to będzie super ;)
 
A ja bym poszła do ginekologa ale przed wizytą bym zrobiła betę hcg żeby mu pokazać 😉 i wtedy już będziesz chodziła do niego. Nawet jesli okaze sie slabszy lekarz to zostań i zrób pierwsze badania krwi na NFZ zaoszczędzisz. Ale w międzyczasie szukałabym tez prywatnego wtedy lekarza. A jeśli się okaże okej to będzie super ;)
Ale ginekologów raczej nie obchodzi jakąś beta, w kazdym razie tak sądzę z tego, co dziewczyny kiedyś pisaly na forum.
Ksiazeczka ciazy i tak jest wydawana zazwyczaj po serduszku, skierowanie na badania też dopiero wtedy się dostanie.
 
Ksiazeczka ciazy i tak jest wydawana zazwyczaj po serduszku, skierowanie na badania też dopiero wtedy się dostanie.
Tu się nie zgodzę. Byłam na wizycie w 6 tc, ale okazało się, że miałam późniejszą owulację. Mimo braku zarodka dostałam już kilka badań do zrobienia na następną wizytę. Myślę że to już zależy od lekarza kiedy jakie badania zleca.
 
reklama
Tak w poniedziałek mam jeszcze raz zamiar powtórzyć 😊
Chyba nie wiecie jakie u mnie są kolejki na nfz 😅
Ale już przyrostu nie rób(masz ładny przysrost).. pokaż tylko tą bęte (lekarze zazwyczaj jej nie lubią) albo powiedz, że potwierdzona testem ciążowym. Na tą wizytę idź, bo już dostaniesz badania krwi na kolejną wizytę ..Jak jest ciąża to i terminy są od razu:). Trzymam kciuki
 
Do góry