reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

hehehe, Olla dobre z tą orką :-) ;-) :tak: .
A ja mam 14 na plusie. A ja po doświadczeniach (przykrych) z pierwszej ciąży myślałam (o ja głupia), że uda mi się nie przytyć więcej niż 14 kg przez cała ciążę.
I pewnie by się udało, gdybym dziś zaczęła rodzić hahahaha
TFU TFU TFU - oczywiście (to było splunięcie) :tak: ;-)
 
reklama
u mnie prawie 35 tyg i plus 18 kg.... nic sie nie obniza nie dojrzewa nie ma zadnych oznak ze porod tuz tuz... moze znow przenosze hmm kto wie??
 
A u mnie wstyd przyznać :zawstydzona/y: schudłam......ale tylko 30dag
No ale od położnej mi się dostało :-(
 
To ciekawe co Twoja położna by mi powiedziała za moje 3,5 kg schudnięcia? Wprawdzie widać po mnie że anoreksja to mi raczej nie grozi, ale jak mnie ostatnio ważyła pielęgniarka to też na mnie spojrzała jakimś dziwnym wzrokiem.
 
Z radościa donosze że nie przekroczyłam jeszcze 90 kg:DD
ważę 89,4 hehehe waga wyjsciowa było jakieś 68/70 kg, czyli 20 do przodu i nie chce wiecej. Czy któraś z was ma więcej?;-)
 
reklama
oj Luka, ja też się boję. Ostatnio tak daję czadu z jedzeniem, szczególnie lodów, że jestem cała w strachu :szok: :szok: . Ale jutro rano będę musiała, bo jadę do gina.
 
Do góry