reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

Dokladnie to normalka z tym chudnieciem, tak slyszalam...
Ja oczywiscie dla odmiany dwa kiloski do przodu i to nawet nie wiem od czego..moze buzka troche spuchla
czyli mam plus 9kg:))
zeby tylko maluszek tyl tak jak ja, bylabym wniebowzieta.... :) :) :)
 
reklama
Ja to w sumie nie mam się czym martwić bo przytyłam 18 kilo tzn. teraz wychodzi na to, że 17 więc chyba powinnam się cieszyć, bo jak chodziłam z Szymonem w ciąży to przytyłam 25.
 
Ekstasia a udało Ci sie je zgubić i jeśli tak to jak szybko:)?albo ile zostało?
PS w sumie już zauważyłam że wyżej pisałaś że 1-1,5 kg miesięcznie, ale to po ile czasu wróciłaś do swojej wagi sprzed ciąży? karmiłaś piersią?
 
Karmiłam piersią 14 miesięcy. Jak Szymon miał 10 miesięcy poszłam do pracy i wtedy odciągałam pokarm w pracy. Więc stres związany zpracą, znalezieniem odpowiedniej opiekunki no i później bieganie bardzo mi pomogło wrócić do formy. Tylko tak się zapomniałam w nowym wcieleniu, że dzisiaj proszę 36 tydzień ciąży i 18kg na grzbiecie noszę hehehe.
Ale na początku to nic się nie odchudzałam i nie ograniczałam jedzenia, bo jak tylko próbowałam takich numerów to od razu zaburzało mi to laktację. Więc jadłam tak normalnie bez przejadania się. Ograniczyłam tylko słodycze. Przez krótki czas byłam na diecie, bo Szymon miał na coś uczulenie - okazało się, że na kurze jajo - więc nie jadłam jaj przez rok. Potem to jak sobie jajówe zrobiłam to mi starczyło na jakiś czas.
A jak odstawiłam małego (bo byłam już w ciąży i sutki mnie bolały przy karmieniu tak jak na początku) to dopiero się zaczęło - sranie miał takie po tych wszystkich mloekach w proszku, że myślałam, że ducha wyzionę - robił nawet 5 - 7 razy dziennie. Już myślałam, że jest uczulony na mleko krowie idawałam mu sojowe ale potem (po około 2 tyg.) mu p[rzeszło ale do dzisiaj daję mu mleko NR2 i kaszki na mleku modyfikowanym.
 
A ja jestem zaprzeczeniem tego że w 9 miesiącu sie nie tyję :mad:.......... Dupka coraz większa, a na wadze już + 17 :mad:
 
Ale dolinaaa..... własnie zrobiłam pierwsze przymiarki ubranek z przed ciąży..... rozmiar 36 baju baju..... i nie chodzi o brzuszek, tylko tyłeczek.......w zasadzie ubranka ciążowe za luźne, a te z przed za waskie.... od 2 dni pałętam się po mieszkaniu w nocnej koszuli, tylko czas coś przyodziać bo zaniedługo rozpocznie się seria odwiedzin...... Hm czeka na mnie rowerek, ale po cesarce to chyba za szybko :( Letnie sukienki tylko dobre, ale przy tej pogodzie, to szkoda gadać.....
 
Ell uszy do góry, od przyszłego tygodnia magicy od pogody przepowiadają upały ;D ;D ;D ;D Podobno czerwiec to ma być najpiękniejszy miesiąc tego dzdzystego lata hihihih ;D
 
Ja własnie dzisiaj sobie tak pomyslałam, że całe szczęście, że nie kupowałam ubranek dla małej z krótkimi rękawkami...bo zanim u nas słoneczko się pojawi to rozmiar 56 będzie tylko wspomnieniem....
 
reklama
schudlam pol kilo czyli 8,5 kg na plusie...
juz sie nie moge doczekac nowych ubranek, jak tylko bede mogla ruszam na zakupy..

Sumko-oby czerwiec byl cieply, ja mam mase ubranek z krotkim rekawiem..
i teraz zastanawiam sie czy nie dokupic jakies dresiki i sweterki, bo normalnie maluszkowi bedzie za zimno ....??
ell- a jak sie czujesz po cesarce, jak rana,gojenie sie i podnoszenie maluszka?pytam sie bo tez na 90% bede miec cesarke....
 
Do góry