reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

aniasorsha, ja też ide na wesele, ale już 15 lipca!!! Do tego czasu nie mam szans wyglądać pociągająco ;-) Na szczęście nie jestem świadkiem :D I co ja na siebie włożę ???
 
reklama
Ja sie dzisiaj zwazylam i znowu schudlam 400g....ja nie wiem co moj organizm wyprawia...a wczoraj naprawde duzo zjadlam...nawet porcje ogromna lodow Grycana...
Wrocilam do wagi, ktora mialam przed pojsciem do szpitala....
 
Aniu to norma w 9 miesiacu - chudniemy 0.5 - 1.5 kg lub stoimy z waga w miejscu ( teoria ) To nawet dla ciebie lepiej bo szybko wrocisz to sylwetki sprzed ciazy ;D
 
a ja sie martwie ze maluszek tez nie przybiera na wadze....a chcialabym zeby wazyl przynajmniej 2800g:)))))
 
No moja waga chyba równiez spadla przez te 2 ostatnie dni...bo co zjadłam, po paru minutkach oddawałam.. :-[ Jestem wycięczona..i chciałabym juz miec to wszytko za soba..
 
No to ja wam napisze na pocieszenie że przytyłam +20 kg ale największy przyrost to w 9 miesiącu (a podobno się chudnie :mad: :mad: :mad:) - ale puchnę okropnie wiec to moze to..... ciągle nie wiezę że można mieć takie zniekształcone stopy...... a najgorsze że ta opuchlizna boli.......
 
oj boli !!! u mnie codzienna walka z wciśnięciem butów - mam takie miękkie zamszowe mokasyny więc jak je już wciągnę to jest ok bo się dopasowują z opuchlizną, ale musze się namęczyć żeby je wcisnąć!!!
 
hehe a mi się skarpetki śmiesznie odciskają - nawet te bez ściągacza...... własciwie to jak mogą sie odciskiwac skarpetki bez ściągacza?????????? ;) ;)
 
Ja tez walcze z opuchlizną, zwłaszcza stóp, zakupiłam takie klapki z otwartą pieta, jeden rozmiar wiekszy za pare złoty na targu, a przynajmniej od razu jest o wiele wygodniej. Poza tym super sie wkłada, bez schylania itd....a teraz to najważniejsze.
A swoją wagę poznam w środę:) Ale cos mi sie ostanio wydaje jakbym schudla, ale może to tylko złudzenie, w każdym razie na tyłeczku zaczeła robic sie skórka pomarańczy fefe- a zawsze tak mam jak gwałtownie schudne:( mam nadzieję, że nie wypłynie to źle na maluszka i cos tam podrósl:)

Ostatnio zresztrą zauwazylam, że jakos apetyt u mnie mneijszy, ale nie wiem czy to nie przypadkiem ze stresu, że w sumie nic nie gotowe, a to juz tuż, tuż, i wiadomo wszystkie te obawy jak to będzie???
 
reklama
A u mnie apetyt w rozkwicie na całego i waga leci w górę jak szalona. Ale i tak sobie tlumaczę że to maluszek a nie moje dupsko. Po co się stresować.
A co do opuchlizny to zejdzie wam zaraz po porodzie. Tydzień czasu i jesteście laski ;D ;D ;D ;D
Mnie nic nie puchnie oprócz twarzy ;D ;D ;D Ale nie wiem co gorsze spuchniete kostki, czy nalana buźka z nosem od ucha do ucha ;D
 
Do góry