reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

U mnie 18 na plusie ;D kilogramki pozostawie bez komentarza.
 
reklama
mnie również zszokowały te kg - szczególnie, ze wczesniej wiecej jadłam - i nawet w 5 miesiącu kg schudłam.a tu ::)..i powiem Wam, ze mniej jem..mogę smiało napisać, ze prawie tyle co przed ciazą..bo moja Malutka jest bardzo wysoko i mam wrazenie, ze mój żołądek jest wielkości orzecha włoskiego :D..Jak jesteśmy w towarzystekie-ostatnio gril..wszycsy zajadali sie łososiem norweskim..-pychotka- ja zjdłam kawałeczek i do konca wieczora pass..pod koniec skosztowałam żeberka..po prostu nie było we mnie miejsca..a jak więcej zjem "ulewa mi się"..jedzenie wraca..:/Oprócz etgo(by nie myśleć) rbię 10000 rzeczy, na które przed ciażą nie miałam czasu, czy ochoty- i wszytkie spawy załawtiam " na nogach"..co szokuje niejednego, jak słyszy/widzi ile km pokonuję każdego dnia ;)..a jednak waga nie kłamie..ale i tak 11 to jeszcze norma..( a jak mówie znajomym ile - to robią oczy- że to niemożliwe- przecież aż tyle chyba brzuszek nie wazy ;)
 
ja tez mialam taki moment, ze kalorie chyba z powietrza zasysalam, potem jeden miesiac nie przytylam nic, a teraz to juz nie mam apetytu zbytnio i zobaczymy jaka bedzie waga na koniec, bo narazie +14
maz mnie na lody wyciagnal wczoraj, ale na pewno byly dietetyczne ;) hehehe

nieciazowe rzeczy juz wszystkie wyprane, czesc sie jeszcze suszy, a reszta CZEKA NA DZIEN PROBY, YEEEAAAH ;D ;D ;D cos male mi sie wydaja moje jeansy, ale to na pewno po praniu ;)
 
Agataje te jeansy to na pewno przez pranie, bo u mnie to samo. Te dzisiejsze proszki ;D ;D ;D ;D U mnie jakoś dziwnie się kurczą bo w pupie ;D
 
na szczescie mamy nasze spodnie ciazowe i jakby co mozemy w nich cale lato przechodzic hehehehehe ;D
 
Jak tam u was z wagą, bo podobno w 9 miesiącu się chudnie a u mnie waga galopuje nadal i to jeszcze szybciej niż w poprzednich miesiącach :( :( :( :( i w dodatku wcale nie puchnę więc nie mam na co zwalać ;D ;D ;D
 
To tak jak u mnie Sumko. Teoretycznie powinnam juz nie przybierac ale wydaje mi sie ze od ostatniej wizyty to bedzie +1kg. A wogole nie puchne co jest wrecz dziwne bo normalnie we wakacje lub jak zaczynalo sie robic cieplo to mialam kostki opuchniete. Tfu, Tfu - odpukac ;)
 
Ania ty tą wagą to mnie tylko dołujesz. ;D po wyjściu ze szpitala będziesz chudsza niż przed ciażą ;D
 
reklama
Moja waga rośnie w zastraszającym tempie, ostatnio po 1 kg tygodniowo (aż dziwne że mi sie rozstępy nie porobiły, mam nadzieję że już nie zdążą, tfu tfu...), na plusie 11 kg. A puchnę strasznie ostatnio!
 
Do góry