reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

Sumka - nie doluj sie, sama malo przytylas :) :) :) :) :) :)
...Moja waga mnie zaskakuje, dzisiaj sie wazylam i schudlam 300g - po tym jak wczoraj nic tylko jadlam i lezalam...nie wiem kiedy spalilam to co zjadlam i jeszcze dodatkowo-piszac na klawiaturze??????
 
reklama
A ja zgubiłam gdzieś kilogram... Teraz 8 kg na plusie. tzn. 2 tygodnie temu, podczas wizyty u gina. Dzisiaj idę znowu, to zobaczymy...

A co do puchnięcia, to puchnęły mi nogi przez jakieś 3 tygodnie, a od tygodnia jak ręką odjął... Mam nadzieję, że tak już zostanie...
 
No to ja od zeszłego czwartku mam +3 kg i nie jestem spuchnięta więc chyba coś ze mną nie tak :mad: :mad: :mad:
 
ja sie pochwale (pewnie po raz kolejny ;) ze ja nie mam wagi i waze sie raz w miesiacu ;D
mnie sie zawsze wydaje, ze nic nie przytylam hehe
w ogole po belgijsku liczby sie czyta od tylu, jak po niemiecku i ostatnio jak wazylam 66,3 to ja wylecialam z tekstem, ze waze 36 kg ;D heheheeh
lekarz sie spytal czy schudlam :p

a jak mi sie brzuch w miare splaszczy to nie bede sie przejmowac czy waze tyle co kiedys, jakby co to przeciez wszystko moje cycuszki ;D :D
 
Ja od zeszlego czwartku przytylam okolo kilograma a raczej Oliwia przytyla :) Nie puchne i od poczatku ciazy mam wage wzorcowa na tej mojej diecie bezglutenowej - 60 kg poczatek, teraz 72 kg czyli dokladnie 20 % przy prawidlowej wadze dla kobiety o wzroscie 167 cm :) :) :)
 
A ja mam ambitny plan wrócić do figury do końca września. Albo nawet poprawić stan z przed ciąży :) Pod koniec września będę świadkiem na weselu koleżanki, a to będzie prawdziwe wiejskie wesele, więc mam nadzieję, że parę dziarskich chłopaków do tańca ze świadkiem sie znajdzie :) No i plan jest taki, że brzuszek będzie płaski, piersi okrągłe i pełne - będę przecież jeszcze karmić. Sukienkę zamierzam sobie zafundować z dekoltem, na jaki normalnie bym się nie odważyła. Jak juz będę mieć biust, to trzeba wykorzystać sytuację :):):) A mąż słucha i tylko się śmieje, żeby on z tego wesela z siekierą w plecach nie wyszedł  :laugh:
 
hehe, ja to chyba jakis pancerny stanik musze znalesc zeby moj dekolt eksponowac, bo moj biust zadziwia mnie kazdego dnia, a odkad brzuch opadl to juz sie na nim nie opiera ;)
 
Hihi to ja taki plan miałam z Bartkiem, a potem przypłaciłam to lekką depresyjką. Patrzyłam w lustro i myślałam że to nie ja, bo przed ciażą byłam chudzinką.
Teraz plan mam odwrotny od razu zakładam że będę grubą babą, ze zwisającą oponką i skarpetami zamiast biustu ;D ;D ;D
 
sumka i tak trzymac ;D hehe
ja musze tylko uwazac, zeby sie nie stac kulka i nie dobic obwodem do wzrostu ;)
 
reklama
ja na kilogramki tez nie bede patzryc, najbardziej mi zalezy zeby oponke zrzucic....i zebym sie czula lekko...
kiedy po cc mozna zaczac brzuszki robic???
no i mam ambitny plan joge cwiczyc w domu...
Biust eksponowac tez...:))))) ;D ;D ;D
 
Do góry