reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

reklama
A u mnie przad ciążą 67 kg a teraz 82 kg a więc 15 KG NA PLUSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
U mnie przed ciążą 59, a teraz 67, z czego ostatnich 2 kg dorobiłam się w ciągu tygodnia... ;D zupełnie nie wiem jakim cudem bo apetyt mi się jakoś specjalnie nie zwiększył, jedyne na co ostatnio mam ochotę to truskawki z jogurtem naturalnym na przemian z rzodkiewkami
 
Ja idę do gina dzisiaj o 18, więc będę się znowu ważyć... Na ostatniej wizycie było 7,5 kg na plusie... Zobaczymy teraz... Pewnie więcej. Może nawet dwucyfrówka, ale co mi tam! :)
 
Kurcze u mnie tez juz 13 na plusie "( a czasem to nawet 15 ::) ) Przed 53 teraz 66-68. A myslalam ze skonczy sie na 12....
 
To sie zdziwilam jak zobaczylam ile waze hehe ;D Podczas ostatniej wizyty miesiac temu wazylam 58 a teraz 60. Wczesniej to bylo mniej wiecej 1kg/miesiac a wydawalo mi sie ze schudlam hmmm ..
 
Oj dziewczyny coś słabo wam idzie przybieranie na wadze :D ja mam już 18 kg na plusie  :(
Jak tak dalej pójdzie to przekroczę moją magiczną 20  :mad:
To chyba dlatego mąż nazywa mnie kulka.
 
tatra nie przejmuj sie, to tylko dlatego ze mamy juz spore brzuszki ;) Dzis sasiadka jak mnie zobaczyla to mowi " witaj beczko' hehehe ja jestem tak sucha ze ta beczka to moze byc tylko brzuch ;)
 
u mnie ostatni było 6 kg na plusie..i utrzymywało się przez dwa miesiące..a teraz w ciągu miesiąca 5 kg wskoczyło ::) :p czyli 11 kg na plusie... Oj nie sądziłam, ze aż tyle przybedzie..choć lekarz powiedział, że to moze być spowodowane nagłym zatrzymaniem sie wody w organiźmie..bo tak.."na oko" to tej 5 na plusie nie widac.. więc wszyscy byliśmy zdziwieni :D..no, ale też brzuszek troszkę więcej urósł ;)
 
reklama
Jej Rusalko....5 kg w ciagu miesiaca, to chyba rzeczywiscie ta woda....
Ja ostatnio zauwazylam ze mi rece puchna i przestalam solic kanapeczki i przeszlo...ufff..bo tez mi waga jednego dnia podskoczyla.....

Ale po Tobie w ogole nie widac....brzuszek urosl, urosl, bo malutka teraz szybko rosnie:))))
 
Do góry