reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

A ja ile razy przystapie do cwiczen ,nawet tych lekkich , zaraz mam te nocne skurcze i zle sie czuje :(( Waze 57,8 - 165 cm wzrostu i jestem nadal szczupla ale tak mi brakuje ruchu, o plywaniu to marze ale moge zapomniac w tej miescinie o przyzwoitym basenie.

A ty Basiu gdzie plywasz ??
 
reklama
ja caly czas planowalam basen i nic z tego nie wyszlo, ale spacery sobie funduje :D
oczywiscie boli potem spojenie lonowe i takie tam, ale przynajmniej mam pretekst zeby odpoczac ;)
na plusie jakos 12kg a ze teraz ostatni miesiac to przestalam sie martwic waga :D
 
i ja dołączam do tych co tylko planowali basen :p :laugh:
no, ale za to mój tryb życia niewiele sie zmienił - ba nawet powiedziałabym zwiększył ostatnio obroty (by wyrobić sie ze "wszytkim" przed przyjsciem Klaudii na swiat:) ..a dzis jeszcze tyyle przede mną..i tak od 7 - praca, bank czytelnia, biblioteka, poczta, ..a jutro dwa egzaminy.. i seminarka..a do tego własnie skonczylam pisac pracę koledze..mózg mi się zagotował :-[
 
Podobno w ciazy kobieta lepiej 'wchlania' wiedze , ja czuje totalna ociezalosc umyslowa, nie mam sily zabrac sie do jakiejkolwiek pracy umyslowej, jedyne co robie zeby nie zapomniec jezyka to czytam po angielsku a pozatym to tylko ksiazki psychologiczne o wychowaniu dzieci , poradniki dla ciezarnych i gazetki typu " twoje dziecko" ..poprostu zdziadzialam. Mam nadzieje ze energia wroci bo nie znosze takiego lenia u siebie ;)
 
U mnie jakoś z tym wchłanianiem wiedzy inaczej niż podobno ma być... miałam pisać pracę magisterską, ale jak na razie tylko czytam troszkę, a z tego czytania ani trochę mądrzejsza nie jestem, nic mi w głowie nie zostaje... Za to zostaje mi większość tego co czytam na tematy związane z dzidziusiem- widocznie mój móżdżek stwierdził że to bardziej mi się przyda :laugh: A jeśli chodzi o wagę- 65 kg, czyli 6 na plusie, a wzrostu mam 170 cm. Wszyscy dookoła mnie straszą, że dzidzia będzie malutka, bo mam malutki brzuszek, ale wg USG ma prawidłową wagę, więc ich nie słucham.
 
U mnie im większy brzuch tym mniej w głowie i coraz większe roztargnienie ;D ;D ;D ;D Tylko patrzeć jak zapomnę jak sie nazywam ;D
 
u mnie dokladnie to samo!!! Dziecko wysysa mi mozg chyba ;)

mialam ambitny plan, ze sie poucze do egzaminu, bo moze sie zalapie na sesje letnia jezeli urodze odpowiednio wczesnie i zdarze dojsc do siebie, ale co bralam ksiazke do reki do NIC z tego nie wychodzilo, czytalam i nic mi nie zostawalo.....za to madre ksiazeczki o dzieciach i porodach moge czytac bez przerwy ;D niedlugo egzamin na polozna bym mogla zaliczyc hehehe ;)
 
reklama
a mi obowiazków "szkolnych" przybywa..poniewaz co niektórzy uwazają, że skoro nie pracuję jestem na L4 - to mam sporo czasu..i mogę teraz wiecej prac napisac niż normalnie ..no, ale nic za darmo, a z tych "lewych" pieniążków córcia ma coraz wiecej ciuszków ;)

a dziś przy niedzieli zachcialo mi sie przemeblowania..obudziliśmy sie o 8 ..i rozkopaliśmy pokoik..mąż musiał isć na uczelnie..i z wielgachnym bałaganem zostałam sama..i mam lenia- a moze juz po prostu zmęczenie wychodzi? do tego pochmurno..brr nic mi sie nie chce!..ale nic to..po obiedzie umówilam sie juz na spacerek do parku ;)..
 
Do góry