reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Mi też został 1kg, brzuszek co prawda spadł ale to nie jest jeszcze to co przed :nerd: Za to teraz jak jest mniejszy widzę te moje chol**** rozstępy i jak pisała Sabincia wyglądam ohydnie. Jak się patrze na siebie to mnie płacz ogarnia. Na szczęście na razie cyce są ok, ale brzuch i uda (tu wysoko koło majtów) masakra!!!
 
reklama
Takie sa uroki ciazy. U mnie na brzuchu udach i posladkach nie ma nic natomiast moj biust to jeden wielki rozstep, jak skoncze karmic to go odetne ;)
 
reklama
przegladalam ostatnio allegro i masa tam wlasnie tych sciagajacych majtek i nawet cale kombinezony widzialam...
jak to dziala na sylwetke? pozatym ze chwilow wyglada sie lepiej to pomaga cos w powrocie do formy ??
 
Do góry