reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Hejka
Ja tez w szpitalu zostawilam tylko 5 kg ale po 6 dniach mam juz o 2 mniej i jestem szczesliwa bo brzusio zmniejsza sie z dnia na dzien:-)Nie cwicze jeszcze bo mnie szwy bola i macica ze chodzic nie moge i ciagle jade na prochach:zawstydzona/y::wściekła/y: polozna mi co chwile donosi.
 
reklama
A ja nawet niewiem ile zostawiłam w szpitalu..a ile teraz schudłam..Ale coś tam schudłam :tak:..,bo jeszcze w pon.jak jechaliśmy zapisać mała..to jensy były takie w sam raz,..a wczoraj jak je ubrałam..to musiałam założyć pasek..bo mi spadały..
A wagi w domku niemam..niestety:-(
A ćwiczyć..to poprostu mi się niechce:sorry2::zawstydzona/y:
 
Na wagę ostatnio nie wchodziłam, ale muszę odnotować kolejny sukces: wczoraj na przyjazd moich rodziców wyciągnęłam ulubione dżinsy i weszłam w nie bez żadnego problemu!!!:-) A więc pakuję ciążowe ciuszki do worka, huuura!!!:rofl::rofl::rofl:
Bardzo lubię takie miłe niespodzianki:tak:;-):tak:!
 
Ja się pochwalę, stanęłam dziś na wadze ... i jest moja sprzed ciąży :-):-):-) co prawda jest o dużo za duża ale może po malutku zrzucę jeszcze kilka kg :-D:-D:-D
 
Ja w szpitalu zostawilam 8 kilo, teraz odpadly jeszcze 2 wiec jeszcze z 6 i bedzie ok a jak sie uda zrzucic 8 to juz wogole luxus bedzie:-) Na razie smigam w ciazowkach bo mi wygodniej n i mniej szkoda na codzienne wypadki z dzieciakami: spacerki, karmienia i wogole. Moze jednak wyciagne normalne isprawdze tak z ciekawosci jak to jest i czy pasuja. Troche sie jadnak obawiam, ze ta przymiarka moze mi popsuc dobre samopoczucie;-):-)
A tak przy okazji to powiedzcie mi czy smarujecie sie jakimis specyfikami: ujedrniajace, antycelulitisowe itp. Nie bardzo wiem czy mozna tak od razu i przy karmieniu ae z drugiej strony dlaczego by nie? No i dla skory chyba jednak byloby lepiej gdyby dostala takie kosmetyczne wspomagacze:-)
 
reklama
Do góry