reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
no u mnie nie jest idealnie ale to zawsze pocieszenie:-D teraz musiałabym wziąć się za zwisającą z nad pasa spodni fałdkę :-D
 
a ja się cieszę nawet jak waga spadnie o kilo długo to idzie ale jak diety nie można ćwiczeń też
ściągacie się już pasami? bo położna po cc mi zabronił ale zauważyłam że jak włożyłam spodnie co trochę uciskały brzuch to trochę się skurczył mniejszy się zrobił więc sama już nie wiem źle będzie jak to zaniedbam i mi tak zostanie:wściekła/y:
 
ja też takie mam ale one mnie już nie uciskają jedynie brzuch podwyższają a do tego takie sexi że chce się je nosić:-D
 
reklama
Kurcze a ja przez to, że tak szybko schudłam (zostało 3-4kg z 22)po porodzie to mi rozstępy powychodziły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. W ciąży ani jednego nie miałam a teraz na biodrze mam ze 4 krótkie przecinki:wściekła/y:. A na piersiach ale to już w 2-ej dobie po porodzie wyskoczyły mi od dołu pod brodawką:wściekła/y::wściekła/y:. A chyba piersi niczym p/rozstępom nie można smarować jak się karmi:confused:.
 
Do góry