reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

mrowa - osttanio zerknęłam na twoje pierwsze u nas zdjecie - juz w 2 meisiacu miałąs sporszy brzuszek a mimo to rączki jak patyczki - i niewiele sie zmieniło - no mozę prócz brzuszka;-)troszke urósł:-p:sorry2:i chyba to tam masz cały przybytek wagi:blink:
 
reklama
Wiesz Weronikaa ja mam jeszcze przed sobą 5 tygodni, więc jeszcze mi troszkę tych kilogramów dojdzie:-D:-D:-D Jak byłam w ciąży z Zuzią to najbardziej przytyłam w końcówce - w sumie przybrałam ok. 15 kg, z tego chyba 4 kg w ostatnim miesiącu, bo apetyt miałam wtedy straszny :szok::szok::szok:
Poza tym w tej ciąży od początku miałam mdłości, a jak minęły to ochota na jedzenie już mi nie wróciła, buuu Ratuje mnie też to, że nie jestem za bardzo za słodyczami, a czekoladę w tej ciąży to jem sporadycznie np. jak wracam z pobrania krwi, bo wtedy jestem zawsze jakaś, taka słaba...:-(
 
U mnie na tydzień przed terminem jest +13. Ale kilogram to w ciągu tygodnia mi przybył.
 
Giza widzę, że super się trzymasz!
Ja niestety w końcówce też mam takie tempo przybierania, ale już nie wiele Ci zostało;-);-);-)!!!
 
reklama
Do góry