reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Ja mam juz + 15 wiec niezle sobie nabilam ( w sumie tak samo jak w pierwszej ciazy tyle, ze tym razem rozklad nieco inny - wiecej w biodra i uda poszlo:-().
 
Dziewczyny!!!

Ja mam na plusie ok 12 kg, nie fajnie bo uda i pupa to pewnie jeszcze miesiącami beda mnie dreczyć:wściekła/y: Ale może do lata coś da się zrobić z tym:baffled:
 
Ja po dzisiejszej wizycie u gina o dziwo bez zmian, czyli 6,5 na +:szok::-):szok::-).
Ważę 57,5 kg, więc może uda mi się nie przekroczyć na wadze magicznej 60- tki...:confused:
 
a ja tam sobie nie żałuję i jem na co mam ochotę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a później pewnie będe płakać :sorry2::sorry2::sorry2: ale co tam, to będzie później :-D
 
reklama
Ja mam juz +9 tez sobie nie załuje ,a słodycze wrecz pochłaniam.Ostatnio zjadłam litr lodów przy wieczornym filmie nie licze tego co wczesniej.Ale po porodzie prawie nic nie mozna wiec nadrabiam teraz:-):-D:-):-D
 
Do góry