reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Stefanna - wieczorem nie powinno się ćwiczyć, bo nasz organizm jest już po całym dniu zmęczony i zgodnie z biologicznym rytmem powinniśmy go powoli przed snem wyciszać, żeby sen był pełnowartościowy - tzn. żeby dobrze spełnił swoją funkcję regeneracji organizmu. A ćwiczenia , wiadomo - bardzo pobudzają - rośnie ciśnienie, krążenie przyspiesza itd..

No a przynajmniej ja w to wierzę i się stosuję ;-)


Skaba - ciekawe gdzie ta Twoja wielka doopa - no chyba, że od naszego spotkania Ci urosła... :-p
 
reklama
A ja już odzyskałam wagę sprzed ciąży. No w sumie 1 kg na plusie jeszcze ale przyjęłam, że to zostało w cycorkach;-). No to was pocieszę dziewczyny mi też waga stanęła w miejscu na jakieś 2 m-ce prawie i teraz się ruszyło:tak: 4kg w dół w ciągu niecałego m-ca:tak:. Także nie przejmujcie się, że się u was zatrzymała może też się lada chwila ruszy. A nie byłam na żadnej diecie wręcz przeciwnie słodycze w takich ilościach pochłaniam jak w ciąży:zawstydzona/y:.
U mnie na zaparcia (po łykaniu Hemoferu-żelaza) pomógł chlebek, który sama robię na zakwasie z otrębami. Jak któraś z was chce przepis to bardzo chętnie podam:tak:. Jest b. łatwy. Wystarczy mąkę z wodą zmieszać w odpowiednich proporcjach i odpowiednim czasie.
 
Fajne te A6W. szkoda ze mi jeszcze nie wolno (cesarka). Moj lekarz twierdzi ze jeszcze min z miesiac musze sie "oszczedzac" :-(. No tudno bede grubas na weselu, szkoda tylko ze w czerni wystapic na takich okazjach nie wypada :dry:
 
U mnie tez waga ruszyła!!!!!:tak::tak::-D:-D:-) Mam już 2,5 kg na minusie co do wagi przed ciążą!! I weszłam w spodnie w które się nie mieściłam przed ciążą!!! Tak sie cieszę:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Asze gratuluję!!!
wiem co to znaczy bo sama w nieddzielę na komunię mogłam ubrać spódniczkę w którą przed ciążą juz niestety nie wchodziłam
teraz chciałabym zgubić tylko flaczka z brzuszka:-D ale ostatnio teściowa dałą mi darmową wejściówkę na pierwszy "zabieg ubijający" ciało bo sama nie może skorzystać ze względu na żylaki, bardzo się ucieszyłam i na dniach zamierzam skorzystać, a następne zabiegi kosztują nie najgorzej 20 zł/godz. więc to nie taki majątek i na 1-4 razy w miesiącu będe mogła się skusić:tak:o ile mi się to spodoba:sorry2:
 
reklama
Do góry