reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

A ja dzis stanelem na wage i ma juz 60 czyli jeszcze 6 i bedzie super. A myslalam, ze waga mi nie spada - a tu niespodzianka:-) Oby tak dalej to do wakacji bedzie juz dobrze.
A do cwiczen nie mam przekonania choc wiem, ze daja lepsze efekty no i sylwetke przydaloby sie wymodelowac anie jedynie zgubic kilogramy. No ale jak polatam po tutejszych gorkach z wozkiem to jakbym dobry aerobik zaliczyla - tak sobie wmawiam dla usprawiedliwienia;-):-)
 
reklama
heh Ninja fajnie masz :) u mnie J. dostal zakaz kupowania slodyczy jak ma ochote ma jesc w pracy albo po kryjomu;-):-DWyjatkiem jest sobota,nadrabiam wtedy za caly tydzien:-D:-DMoze to glupie ale dziala

Od polowy tygodnia wciskam doopsko w te bojówki które nosilam do polowy ciazy to juz cos.Papa ciazowe ,workowate galoty:-)
 
a u mnie 65.5kg, zgubilam 2kg przez 3tyg, strasznie wolno spada ale grunt ze nie rosnie. zazdroszcze jednak tych drazy i wafelkow.
zarlam jak opetana w cizay wiec teraz jak sobie odmowie to nie zaszkodzi mi

jeszcze 6kg i bedzie sukces

byle 5tka byla z przpdu i bede zadowolona
 
u mnie kolejny kg w dół.od poniedizałku jestem na diecie niełaczenia i póki co ubyło coś ponad kg.Fajnie byłoby do konca tygodnia pozbyć się równych 2 kg:tak:dieta mi słuzy ic zuję się na niej świetnie.Przemiana materii ruszyła i tak ma byc;-)słodyczy nie jem ale i nei ciagnie mnei do nich.
moze uda mi się do pierwszego wesela wrócić do wagi sprzed ciaży - czyli mam 5 tygodni na pozegannie się z 7 kg... nie jest to nierealne przecież więc wierzę ze się uda:sorry2:
od powrotu ze szpitala ubyło 3 kg a a łacznie od dnia porodu 9:-D
 
Nonja ale ty duzo nie przytyłas w porównaniu do mnie:-p
wiec sie nei przejmuj ze tylko 2 ci zostały mi zostało 10kg i wcale nei rozpaczam hihi
 
reklama
Do góry