reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Nasza waga;)

Beti : od wczoraj przeszłam na dietę nie łączenia - czyli jem wszystko - a le w odpowiednim połączeniu. Kiedyś ta dieta zdziałała u mnie cuda bez efektu yoyo. Mam nadzieję,ze wytrzymam, bo ciężko sie do niej przyzwyczaić.
 
reklama
Beti : od wczoraj przeszłam na dietę nie łączenia - czyli jem wszystko - a le w odpowiednim połączeniu. Kiedyś ta dieta zdziałała u mnie cuda bez efektu yoyo. Mam nadzieję,ze wytrzymam, bo ciężko sie do niej przyzwyczaić.
ja tez znam ta dietę:tak:dobry pomysł - będziemy dostarczać sobie i maleństwom wszytskiego czego trzeba ale w odpowiednich konfiguracjach i dzięki temu szybciej schudniemy:sorry2:dzięki ze przypomniałas;-):-)
 
Dziewczyny : dietę którą kiedyś stosowałam była Dieta Diamondów, która opiera się na niełączeniu i jest właściwie dietą bez wyrzeczeń. Kiedyś miałam pożyczone książki z przepisami zgodnymi z ta dieta... teraz trzeba posznupać w necie. Polecam:):tak::tak::tak::tak:
 
A tak przy okazji to powiedzcie mi czy smarujecie sie jakimis specyfikami: ujedrniajace, antycelulitisowe itp. Nie bardzo wiem czy mozna tak od razu i przy karmieniu ae z drugiWięcejej strony dlaczego by nie? No i dla skory chyba jednak byloby lepiej gdyby dostala takie kosmetyczne wspomagacze:-)

Ja stosuję MUSTELĘ Post-Partum Body Restructuring Gel z serii Mustela 9 mois. Jak byłam w ciąży to też stosowałam krem przeciw rozstępom i byłam bardzo zadowolona. :tak: Póki co na razie nic mi nigdzie nie wyskoczyło.
Jeśli chodzi o wagę to u mnie bez zmian (2 kg na plusie), ale zważywszy na to, że od tygodnia jestem na garnuszku mamuśki, to i tak dobrze, że nie przytyłam, hehe:-D:-):-D
A co do diet, to słyszałam że przy karmieniu piersią nie powinno się ich stosować...więc jak to jest...:confused:???
 
A ja wlasnie w ramach diety zjadlam cwiartke ciasta z jablkami, ktore upiekla moja mama - tak to jest, na garnuszku mamy:-) Nie moglam sie oprzec. A od jutra mama ma zakaz pieczenia no bo jak tu ma waga spadac w takich warunkach.
A ogolem to chwilowo jem wszystko i mala wydaje sie tolerowac bez problemu moja diete. Bardzo sie z tego powodu ciesze:-)
 
Steffana : niektóre szcęciary tracą wagę bez diety - inne muszą się nakombinować. Dieta o której mówimy nie jest głodówką,a wręcz jest to sposób na zdrowe żywienie -zdrowe życie i świetne samopoczucie :laugh2::laugh2:

Czy ta mustella jest faktycznie taka dobra? Zastanawiam się teraz nad tym żelem poporodowym co likwiduje obwisłości skóry (jak wyczytałam):nerd::nerd:
 
mazdaga ja stosowałam tą Mustelę po urodzeniu Zuzi i brzuszek zszedł bardzo ładnie:tak:! Oprócz tego ćwiczyłam brzuszki, więc nie wiem na ile to zasługa kremu, a na ile nie...:confused:?! Ale myślę, że trochę wysiłku zawsze jest potrzebne, bo moim zdaniem żaden krem nie czyni cudów.....:no::no::no:
 
reklama
Mnie znowu waga spadla jem wszystko:-) ale dalej rzucam sie na slodycze:-(
Brzuch ladnie schodzi teraz mam sadelko jak przed ciaza jeszcze sie nie smaruje niczymn specjalnym(bo nie mam czasu na konkretne zakupy) podkradam dzidziusiwa oliwke i balsam z johnson'a.Na cwieczenia jeszcze za wczesnie dalej odczówam krocze i macice:-(

Macie jakis sposób na znikniecie tej okropnej krchy z brzuchola moja jest straszna fujjj????
 
Do góry