reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Mrowa kurcze sprzedaj patent - kilogramow przybywa a wogole nie widac - ja tez tak chce:-)

A ja wizyte mam 24 lutego dopiero to pewnie zdazy mi nieco do tego czasu przybyc.
 
Mrowa - może i na pierwszy rzut 22 to szok :szok: Ale nie w Twoim przypadku, w ogóle nie widać po Tobie ani jednego dodatkowego kg! A co do tego że już masz 67, chciałabym tyle ważyć nawet bez ciąży :sorry2::zawstydzona/y:
 
rany mrowa!!!Tyle to ja wazyłam w 25tc.....
mnie chyba waga w koncu ruszyła ale nie wiem za bardzo ile teraz ważę... w sumie 4 tygodnie stała w meijscu to najwyzszy czas:dry:a mimo to wcale mnie to nei cieszy:baffled:ostatnio tydzień temu miałam 13,5 na plusie:sorry2:
 
Mrówa, jak tak dale u mnie pójdzie z wagą, to 67 będę miała po porodzie (a chciałbym, nie powiem) Bo u mnie przez tą chorobę znowu minus zamiast plus. Zważyłam się dzisiaj po śniadaniu i wychodzi +12,5, czyli wróciłam do wagi tak gdzieś z 22 tygodnia
 
Giza pozazdrościć!!!:-) Tez bym chciała mieć 67 po porodzie, a potem nawet troszke mniej...;-)
 
Giza to cie ubywa;-) ale po porodzie bedziesz mieć mneij do zrzucenia:tak:
no 67 kg spoko ale ile przytyłam to nie ma sie czym chwalic:-p:zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Hmm... mi tez waga spadła miałam 62 teraz jest 60,5 dziwnie bo chyba jem wieceh a w pepku mam 97 po duzym sniadaniu:baffled:
 
Do góry