reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

sim77, te 4 kg to może być woda. Idź czym prędzej do lekarza, może coś Ci przepisze, żeby trochę odpuściło. No i wyrzuć sól z jadłospisu, nawet w najmniejszych ilościach. Na początku będzie ci się wydawało wszystko jałowe, ale przyzwyczaisz się :tak: i odkryjesz nowe smaki potraw.
 
reklama
Ja dzis miałam wazenie 62kg czyli +8 zostało mi jeszcze prawie 2 misiące .Waga sie nie przejmuje jak narazie bo czuje ze dziecko bardzo urosło przez ostatnie 2tyg.Boje sie ze rozstepy mi wyskocza bo mały/a strasznie rozciąga mi skóre mam całą napietą az boli....
Ja chyba raczej jeszcze nie puchne pierscionki nosze dalej i nic ale zauwazyłam ze coraz wiecej pije i jak zdejmuje skarpetki mam po nich slady hmmm...ale nie wiem czy wczesniej tez tak miałam czy nie.Dałyscie mi do myslenia chyba zaczne siebie obserwowac , no i zawsze uzywałam duzo soli:-p
 
Ja pierscionki tez dalej nosze ale po skarpetkach faktycznie tez mam slady :( skóra swedzi a nawet tez boli a rozstepy z etak powiem juz mam w d***e bo i tak niec na to nie poradze a jak mówie do mojego M patrz jakie mam rozstepuy to mowi , że nic nie widzi :p albo ze no mam na mózgu chyba :p to sie nie odzywam juz wcale
 
Giza - poszlam dzis do lekarza (akurat mialam planowana wizyte) i mowie o tym naglym skoku wagi a moja doktor : to normalne! U nich wszystko jest normalne. Podczas wizyty sprawdzila tylko moje cisnienie i kazala przyjsc za 2 tygodnie! :rofl2:
 
wczorajsze ważenie u gina- nie odnotowano absolutnie zadnej zmiany nadal 13,5 kg (i to po tłustym czwartku!!!!!jupijupiju:-D
 
Niekat - no to następna dobra wiadomość :-D:-D:-D

Mi jak stuknęło +10 to już zaczęłam chyba trochę olewać co będzie...:-p:-p:-p
Teraz +11 :laugh2:
Rosnę książkowo - 0,5 na tydzień.
 
Niekat brawo!!! oby tak dalej!!!:tak:
Ninja ja ostatnio na wizycie tez miałam +10 i tez juz mi wszystko jedno ile jeszcze urosnę...potem zrzucę:-D:-D
 
Laski kurde mi się wydawało,że +10 to dużo a tak naprawdę to się ich nawet nie czuje,czyli jest chyba w sam raz.
Z resztą moja siostra była w szoku bo ona była w ciąży mając 18-19lat, i przytyla prawie 20kg a wzrostu jesteśmy tego samego.tylko ona przed ciążą ważyła mniej,była sucha:tak:
 
reklama
Do góry