reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Ninja nie martw sie po pierwszym dziecku się szybciej chudnie( ja tak miałam):tak:
Weronika rewelacja!!!!
Ja ide w sobotę i obawiam się że bedzie co najmniej +13:baffled::crazy:, no ale coż......
 
Weronika trzymasz się nieźle, brawo

Ninja Ty pewnie zrzucisz to prędzej, ja chudłam rok bo nie uprawiamżadnych sportów no i nie stosowałam żadnych specjalnych diet ograniczających, bo baaardzo dłuuugo karmiłam. No i nie miałam takiej motywacji, rodziłam na początku listopada, do lata jeszcze było tyle czasu...
 
Dusia:szok::szok::szok:ale malutko ważysz!
Ninja no ja też na poczatku stycznia takiego Zonka zaliczyłam i po urodzeniu to nadal mi chyba zostaną jeansy z elastycznym pasem i dresy:eek:.Z ciekawości wzięłam metr i hop!10cm w biodrach na plus!Może tak się musi robic:baffled:ale czy po porodzie się zwężą?
 
Marteczka, biodra mogą się bardzo rozszerzyć zwłaszcza pod koniec ciąży, bo więzadła się rozluźniają, żeby dzidziusiowi było się łatwiej urodzić i wszystko się "rozłazi". Potem wszystko wraca do normy, ale to nie jest tak, że tydzień po porodzie jest tak jak przed ciążą. Ale przez jakiś czas może tak być, że wrócisz do wagi sprzed ciąży, a spodni jeszcze nie wciśniesz.
 
Marteczka- oby sie zwęzały bo bardzo chciała bym ubrac swoje spodnie bo nieusmiecha mi sie wymieniac garderoby :p
 
Mrowa jak czytam, że przybrałaś 22kg i patrzę na twoje zdjęcia to aż się boję wyobrażać sobie jaka ty byłaś chudzinka przed ciążą:-):-):-) slicznie ci z tymi dodatkowymi kilogramami:-)

kasik 6+?? to spokojnie możesz sobie pozwolić na dużą porcję lodów z bita śmietana i polewą czekoladową:-):-):-)

niekat mnie też tak ten brzuchol się zmienia.. raz 101 a raz 97.. a kiedyś było nawet 105..

jeśli chodzi o powrót do rozmiarów.. to ja kilka dni po porodzie wkładałam już moje opiete dżinsy sprzed ciąży.. za to miesiąc po wymieniłam garderobę na większy rozmiar:-):-) w sumie to cały czas latam z rozmiarówką.. raz 36 raz 38.. mimo, że waga raczej stoi w miejscu..

weronikaa, Dusia trzymacie formę:-):-):-)
 
skoro mowa o ubraniach to dodam jeszcze, że na wczorajsze wojaże musiałam założyć moją poczciwą spódnicę nieciążową, bo wszystkie ciążowe ubrania cholernie mnie cisnęły.. brzuch jest już tak nisko, że szew na łączeniu miekkiego pasa i materiału bardzo mnie uciska... a co do tej spódnicy to jest fenomen.. jakkolwiek bym nie wyglądała ona jest zawsze opięta - jak byłam bez brzucha to sie na mnie opinała, a teraz pomieściła w sobie calutki brzuszek.. ma już sporo lat i jest troszkę sfatygowana, ale chyba się jej nie pozbędę ze względu na liczne zasługi - zawsze moge na nią liczyć:-D:-D:-D
 
reklama
ninja-ja z tego co pamietam to w grudniu juz wage mialam jak przed ciaza a ur 26czerwca ale do spodni wchodzilam juz spokojnie w sierpniu trudno bylo mi sie pozbyc wiszacego brzusia ale dalo rade ;-):-):-)
skaba- mniam mniam musze sie wybrac na nie:-D:-D:-D
 
Do góry