reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga;)

befatka- przestan! co ci ma byc glupio kazdy z innej wagi startowal ja narazie mam 6+ a z arkiem mialam w tym okresie wiecej a koncowa wage mialam ok 12kg wiec teraz jeszcze mam czas to nadrobic tzn nie specjalnie ale jak tak bedzie to oki gdzies ta dzidzia musi sie rozwalac:-D bedzie git pare kg odejdzie po porodzie a potem to jakies stare brzuszki sie zrobi a reszte dzidzia wyciagnie:-)
 
reklama
ja to nie moge juz czytac Waszych wpisow w temacie waga, moja tak szaleje ze plakac sie chce - nawet 3 kg na + w dwa dni. Nie wiem jak to mozliwe! Juz mam ok 17+. Spotkalam sie ostatnio z opiniami ze to bujda z tym gubieniem kg po porodzie. Ze zdecydowana wiekszosc musi sie niezle napocic zeby zgubic, jezeli wogle to sie udaje.
Pisalyscie tez ze przd 30tka tez latwiej no a ja po!
Staram sie byc dobrej mysli, zawsze mialam bzika na tym punkcie. Mam nadzieje ze wraz z narodzinami synka bede miala w zyciu inne priorytety...
 
sim77, bo każda dziewczyna inaczej zrzuca wagę po ciąży. U mnie waga leciała po porodzie na łeb na szyję i w pewnym momencie ważyłam już za mało, przynajmniej jak dla mnie. A poza wyrzuceniem nabiału z jadłospisu, ze względu na alergię Przemka, to po półtora miesiąca od porodu jadłam już wszystko i to w niemałych ilościach. O słodyczach to już nie wspomnę. Za to jak przestałam karmić, to waga bardzo szybko podskoczyła i to już było trudno zrzucić. Ale się udało.
 
pewnie to troche dziedziczne. moja mama mowi ze po kazdej ciazy troche jej tych kg zawsze zostawalam...
Zycze nam wszytkim aby kg nie stanowily problemu!!!!!!!! bo lato tuz tuz
 
tak szczerze mówiąc to na razie nie mysle o tym czy zrzuce po porodzie czy nie, wiadomo że bym chciała ale mam nadzieję że wżniejsze będzie dla mnie to czy z Dzidzią wszystko dobrze i czy jej waga jest prawidłowa :tak:także dziewczęta nie martwmy sie na zapas co byśmy w deprechę nie popadły ;-)
 
sim- ja ma tyle samo na plusie (tzn17kg), ale nie ma się co tym tak przejmować...Po porodzie na pewno stracimy. Ja sobie obliczyłam, że już tuż po porodzie to min odejdzie 8-9 kg;-), a jeszcze dochodzą do tego wody zatrzymane przez organizm. Podobno kobieta strasznie się poci 2 doby po porodzie bo organizm pozbywa się wody. Mi koleżanka opowiadała, że po pierwszej dobie z godziny na godzinę widziała różnicę na nogach...bo przed porodem nie mogła znaleźć kostki przy stopie a kilka godzin po już była widoczna;-).Ja widzę po sobie, że też puchnę...szczególnie nogi ręcze i twarz:wściekła/y::wściekła/y:, ale już niedługo:tak:.
 
mnie waga stoi trzeci tydzień na 13.5 kg na plusie... ale to głównie dlatego ze nie jadam wieczorem nic no i generalnei się ograniczam.Jem rozsądnie - mozę tak, zeby nie zabrzmiało ze się głodzę!z Oli przytyłam 16 ale tym razem nei chcę aż tyle...inaczej przytyłam jeśli chodiz o umiejscowienie dodatkowych cm i to mnie pociesza - bo głównie brzuch a mniej doopa i uda.chwilami mam wrażenie że widze jak puchną mi stopy i dłonie ale zazwyczaj rano jest już w normie - choc norma teraz dla mnie to i tak jest ze nie umiem juzz djać obrączki bez mydełka...
 
Nikat obrączki to ja już dawno nie noszę, ani żadnych pierścionków. puchną mi tez nogi od skarpetek, wiec zaczęłam podbierać je mojemu J - są większe i luźniejsze ;-)
 
reklama
Ja przestałam nosić obrączkę w poprzedniej ciąży jak zaczęłam puchnąć no i się odzwyczaiłam a teraz to zakładam tylko od święta. Mężuś też przestał nosić. Ale nam to nie przeszkadza.
Asze, a sporą masz tą opuchliznę? Jesteś na diecie bezsolnej, czy jesz wszystko? Pod koniec ciąży z Przemkiem to puchłam bardzo i jak byłam w szpitalu, to klapki, które były wcześniej bardzo luźne wchodziły mi tylko na palce od stóp :-(
 
Do góry