reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

kasik ja w 27 tc miałam 4+, tyle. że ja startowałam z 56kg (a wzrost mamy taki sam).. teraz mam już 6+ (tzn. ważyłam się w ubiegłym tygodniu), ale za to brzuch ma już 102 cm (16.12. miał 97)... ojj aż się boję co będzie jak stanę na wadze za dwa tygodnie u gina.. nawet moja spódnica robi się ciasnawa..
 
reklama
Ważyłam się dzisiaj i...+9!!:szok:, do tego wcinam właśnie mandarynki przegryzając mleczną z nadzieniem truskawkowym....
 
i Wy macie smaki??? to co powiecie na moja wczorajsza kiełbase hycowaną przegryzioną czekoladową bombką i popitą maslanka.....:nerd:yyuh męczyło mnie to cały wieczór:baffled:ale chyba wreszcie strawiłam bo juz mi sie nie odbija:dry:
no i bilans na razie +12 kg w 31 tc i 97 cm w brzuszku...
 
Wy to macie smaki hi hi:-) ale widze ze czekolada dominuje he he!!! Ja od razu kupilam sobie migdaly w razie gdyby mnie zgaga dopadla po czeko i nawet pomaga:tak::tak::tak:
 
uwierzycie ze ani razu nie mialam zgagi ? w pierwszym trymestrze zero wymiotow,..zachcianek szczegolnych 1-tez mandarynki, cos ze mna nie halo.

+12,+14, +9 ...wrecz idealnie, ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie to wtedy sie pochwale
 
Tak opowiadacie o smakach na słodkie, że i mi narobiłyście ochoty. No i skorzystałam z tego, że rano mam w miarę niski cukier i zjadłam pączka. Pyszny był :tak: Po południu już nie mogę sobie pozwolić na kaloryczne pychotki :-( No i dzisiaj sie zważyłam, mam +14,5 do przodu.
 
reklama
no i macie mnie na sumieniu...
wrzuciłam właśnie cała czekoladę z miętą.. ostatnio uwielbiam takie zestawienie.. aż strach pomyśleć co by było, gdybym nie miała odpowiednich zapasów:-):-)
 
Do góry