reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

no i tak jak pisałam wczoraj waga raczej nie posunęła się wiele do przodu, bo przez ostatnie 4 tyg przytyłam tylko 0,5 kg. ;-) czyli w sumie od początku tylko +4 kg jak na razie,
ginka powiedziała, że mała rośnie więc mam się tym nie przejmować, więc się nie martwię.

pozazdrościć!!!:tak:
ja 10 kg na + od początku :baffled:
 
reklama
KLEO - waga to sie nie przejmuj, bo z tego co widze, to tylkow brzuszek i biuscik Ci poszlo - czyli kochane kilogramy :-) :-)
 
Ona26
znam ten ból:-( u mnie jest podobnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
i jest mi tak strasznie wstyd że się tak roztyłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

i jak czytam że tyle z was ma kilka kg na plus max 10 to płakać mi się chce że zrobiłam z siebie takie coś... a do końca jeszcze tyle czasu:-:)-(
i wiem że będzie mi to strasznie ciężko zrzucić bo wcześniej miałam problemy z wagą i żeby schudnąć musiałam naprawdę jeść niewiele i bardzo dużo ćwiczyć, a teraz do nadwagi doszły mega rozstępy i cellulitis:-:)-(
i wiem że to samo nie zejdzie, nawet samo karmienie piersią mi nie pomoże... znam swój organizm i wiem jak to jest, tyję szybko ale zrzucam baaardzo powoli...

sorki za te żale ale tak jakoś mnie naszło:-:)-(
 
Ja wczoraj tak z głupoty właściwie weszłam na wagę i się załamałam.:wściekła/y::wściekła/y: Na wizycie byłam tydzień temu.... od tego czasu waga poszła 2 kg na plus!!!:szok::szok::szok::szok::szok:

Czyli dobiłam 10 kilo od początku ciąży!!!!!!!!!!
 
Ja już myślę, że te kilogramy to już związane z dzieckiem, wodami i rozbudowaniu się naszego ciała do porodu, bo ja też miałam w ciągu trzech dni 1kg+ i wydaję się to nie możliwe, żeby od jedzenia tak nagle waga skakała. Trzeba by było chyba z 4kg pochłonąć jedzenia:-D Ja mam teraz 6,5kg+ z czego 3,5 to praktycznie ostatni miesiąc.
 
Ostatnia edycja:
Ona26, Robaczku nie martwcie sie ja tez bede miala co zrzucac bo mam juz jakies 19 kilo na plusie :zawstydzona/y: Ale staram sie narazie nie myslec o tym zobaczymy jak bedzie po porodzie :blink::tak:
 
IWON - jak wazylas sie u lekarza, a teraz na domowej wadze to nie przejmuj sie ta roznica. Waga wadze nie rowna :-) , a jak cos wiecej zjadlas wypilas to tez wiecej pokazuje. Wiec nie stresuj sie na zapas tylko spokojnie czekaj do kolejnej wizyty :-) :-)
 
reklama
Ona26
znam ten ból:-( u mnie jest podobnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
i jest mi tak strasznie wstyd że się tak roztyłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

i jak czytam że tyle z was ma kilka kg na plus max 10 to płakać mi się chce że zrobiłam z siebie takie coś... a do końca jeszcze tyle czasu:-:)-(
i wiem że będzie mi to strasznie ciężko zrzucić bo wcześniej miałam problemy z wagą i żeby schudnąć musiałam naprawdę jeść niewiele i bardzo dużo ćwiczyć, a teraz do nadwagi doszły mega rozstępy i cellulitis:-:)-(
i wiem że to samo nie zejdzie, nawet samo karmienie piersią mi nie pomoże... znam swój organizm i wiem jak to jest, tyję szybko ale zrzucam baaardzo powoli...

sorki za te żale ale tak jakoś mnie naszło:-:)-(

Robaczku, damy se radę po porodzie. Spokojnie;-):tak:, założymy grupę wsparcia i będziemy walczyć:tak:. O ile ja strasznie panikowałam na początku gdy waga rosła gdzieś do 15kg na plus, to po 20 przestałam o tym myśleć. Nie będę się teraz odchudzać i nic nie poradzę na to, że przybieram od początku ciąży kilogram na tydzień :-( W pierwszej ciąży na koniec wyhamowałam ledwo przed setką a teraz pewnie ją przekroczę na bank.
Po ciąży dietka ubogowęglowodanowa, ruch i samo poleci:sorry2:
 
Do góry