reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

ja już prawie dobijam do 70tki a zaczynałam od ok 62:zawstydzona/y: najgorsze że niewiele poszło w brzuch i piersi, raczej uda i dupka mi się powiększyły:wściekła/y:
 
reklama
iwon3004 ty chyba sie nie poddasz w tej walce z anika o SPA :-D znowu zakladzik? :-D ale musze ci powiedziec ze jak z nia wygrasz to ze mna bedziesz miec trudnosci - co to te twoje 3,5 kilo do przodu phiiii :-D;-) ja to sie tam boje na wage stanac :D

robaczku_25 nie przejmuj sie tak, to nasze przejsciowe klopoty jeszcze bedziemy laski, a co :D
 
Ostatnia edycja:
U mnie też 3,5 kg do przodu ale jestem niestety też już za 70. Dobrze że wysoka jestem to tak może się nie bedzie rzucać w oczy jak będę wyglądać jak wieloryb. Po pierwszej ciąży już nie wróciłam do swojej wagi zostało mi te kilka kg na brzuchu i udach. Teraz jak urodzę muszę coś z tym zrobić tylko zobaczymy czy z tych postanowień coś wyjdzie.
 
Robaczku nie martw sie ja tez zaczynalam od ok 62 a teraz do 70 juz dobijam :szok::szok: najgorsze jest to ze wiem iz jeszcze przytyje bo to dopiero polowa minela :-D:-D:-D bede wygladac jak pilka i zamiast chodzic bede sie kulac :-D:-D:-D:-D
 
ja juz mam 6,5 kg na plusie (przed ciaza 50). Cyc od miesiaca bez wiekszych zmian (94) ale musialam sobie znowu kupic inny biustonosz o 2 rozmiary wiekszy pod biustem od stanu wyjsciowego, bo mialam juz trudnosci z oddychaniem :baffled:. No i pupa rosnie - w biodrach 96, a brzuszek 87, mam juz niezla pilke :happy:
 
Dziewczynki te co chca sie pozbyc zbedny kilogramow to ja z checia caly czas przyjme!!!, bo mi waga stoi i to juz mnie tak drazni... jem wiecej, ale nie wiem gdzie to jedzonko idzie... :-(
 
no ja dzisiaj na 13 jade do poloznej, i sie dowiemy ile u mnie przybylo...
takze chyba prowadzenie przejme w zakladzie:-p:-p
 
reklama
u mnie sukces w końcu przytyłam cały kilogram:tak: z 52 na 53 kg:tak: w tym tempie do końca ciązy powinnam przytyć max 2kg:-D:-D:-D ale bez żartów może na 60 kg się zatrzymam, po cichu mam taka nadzieję, ale jak wiecie nadzieja matką głupich:-p
 
Do góry