reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

Anika chyba jednak nie wygrasz tego SPA;-):tak::tak::tak: Przy takich kilogramach to ewentualnie do okoni Cie można przyłączyć;-):-D:-D:-D:-D
 
reklama
maj dir friend, bilet już mi obiecałaś i mam to na piśmie :tak: więc SPA hir aj kom!
a i tak przy moim wzroście każdy kilogram jest mocno widoczny, jestem z metra cięta więc same rozumiecie
 
4,5 kg na plusie, ale w sumie nie widzę ,żebym przybierała gdzie indziej niż w brzuchu
obwód brzucha przed 76- teraz 104( mierzony na wysokości pępka)
pod biustem teraz i przed 74 -w biuście 90przed , teraz 93
 
Ale super temacik :-) dla mnie to tylko linę i na dzrzewo ;-) A tak serio ja przybieram makabrycznie (wcześniej o każde kilo w dół musiałam bardzo walczyć) Mimo, że słodycze są dla mnie fe... , ale dzidzia upomina się o mięcho i to takie którego wcześniej bym do mordki nie wzieła. Wzrost u mnie jak by to powiedzieć ciut karłowaty więc powoli słowo piłka robi się bliskie mojemu sercu :tak:. Mam cichutką nadzieję, że od mamuś które już raz wychodziły na prostą uzyskam jakieś wskazóweczki co by liny i drzewa nie używać ;-)
Buziaczki ;-);-);-)
 
ja mam 173 cm , przed probba zajsc w ciaze wazylam 68 pozniej przytylo mi sie z 7 kilo wiec 75 mialam jak zaszłam w ciaze a teraz moja waga to 79 wiec niby jeden kilo na miesiac w czasie ciazy z tym ze jestem do przodu jeszcze 7 z sprzed ciazy wiec ja jestem na plusie 11 kilo :| Ale wiekszosc poszła w cycki z c mi sie zrobiły DD i w bebzuch nogi dupa bez zmian
 
Ja tez naleze do tych raczej karlowatych :-) Od poczatku przytylam jakies 6 kilo i robie sie kulka :blink: Moj maz smieje sie ze jeszcze troche latwiej bedzie mnie przeskoczyc niz obejsc :szok: Najwiecej poszlo mi w cycki i brzuch oczywiscie ale wydaje mi sie ze tylek tez dostal co nieco
 
wiecie co, kupowałam ostatnio staniki, no i kupiłam 2 z miseczką D. Ale przymierzyłam też jeden E i wiecie co? Dobry był :baffled::confused::sorry2:
 
Kasiurek1983 historia praktycznie identyczna jak moja :-)

Lorien ja juz z dwoch D wyroslam... zostal jeszcze jeden D no i juz E zaczelam... tylko sie zastanawiam co bedzie dalej :confused: Bo z tego co widze w moim ulubionym sklepie na wieksze juz nie dostane, nie spotkalam tam rozmiaru 80F :-D A zreszta bede wygladac jak obwisla murzynka jak potem wroce do mojego poprzedniego B-C:wściekła/y:
 
reklama
Niezle kobietki, Beata, za chwile sie okaze, ze do tej galezi bedzie wiecej chetnych i galez peknie;-)
Ja mam niecale 160 cm, taki kurdupel ze mnie, a przekroczylam wlasnie 60 kg, ciekawe czy do 70 dobije:confused::-D Jesli tak, to juz sie zapisuje na te galaz!

A tak na serio, przy mojej sytuacji, napietym harmonogramie i w niedalekiej przyszlosci dwojce dzieciakow, jakos specjalnie nie martwie sie powrotem do figury:-)
 
Do góry