reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Ja właśnie też mam skłonności do tycia i boję się bardzo... :( zawsze ważyłam tak do 58kg... jak zaczęliśmy planować dzidziusia, rzuciłam palenie i tak jakoś się zaniedbałam i przytyłam do 62kg... teraz waga pokazuje już 70kg... aż strach pomyśleć co będzie później?!?!?! Lekarz powiedział mi żebym odstawiła sól bo woda odkłada mi się w organizmie co też sprawia wrażenie że jestem gruba a to opuchlizna... hmmm...
 
reklama
Dziewczyny ja pilnuję ostatnio tego co jem, słodycze ograniczyłam do minimum, nie obżeram się i waga bardzo szybko idzie mi do góry- już mam 10 kilogramów na plusie
 
Ja na razie przytyłam 5-6 kg tak mi się waga waha i nie wiem czy to nie za mało:???Co sądzicie??
 
Rośniemy...:-)
Ja mam 7kg na plusie i wydaje mi się ,że jest ok. W pierwszej ciąży w 28 ty miałam 11 na plusie a do konca podwoiłam tą wagę, więc jak teraz podwoje to będzie ok.
 

Załączniki

  • 100_2209..jpg
    100_2209..jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
Ja od początku mam już +10 kg, jednak 5 kg to wynik z ostatniego miesiąca z podejrzeniem zatrucia ciążowego. Mam nadzieję, że się taka tendencja nie utrzyma bo wówczas to do końca ciąży mi jeszcze 15 przybędzie a to byłoby przerażające:szok:
A wcześniej się cieszyłam, że tak wolno i ładnie mi ta waga wzrasta a tu klops:no:
 
reklama
Po zważeniu wczoraj na wizycie przez trzy tyg 0,5kg do przodu czyli razem koło 6 nie jest żle a w poprzednim miesiącu było 2 do przodu i po ilości jedzenia którą pochłaniam myślałam że teraz będzie więcej a tu tylko pół kilo:happy2:
 
Do góry