reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
ja mierzyłam obwód brzuszka przedwczoraj- 104, przy moim niskim wzroście to naprawdę dużo, aha- a obwód biustu mam 105....:szok:
A jeszcze ostatnio zważyłam moje "cycuszki" i każdy jeden ma lekko ponad kilogram :szok::-D
 
ja juz jestem 13+

a nogoi mam tak spuchnięte że ciężko mi kucnąć :(
no i niestety cellulit się zrobił a nigdy nie miałam - tak walczyłam zeby nieieć, no ale cóż wszystko dla dzidzi :)
to może być woda, która się zatrzymuje w organiźmie, a nie efekt jedzenia. pogadaj z lekarzem, może coś poradzi, żebyś nie musiała puchnąć.
 
ja juz jestem 13+

a nogoi mam tak spuchnięte że ciężko mi kucnąć :(
no i niestety cellulit się zrobił a nigdy nie miałam - tak walczyłam zeby nieieć, no ale cóż wszystko dla dzidzi :)

Mnie lekarz na puchniecie nóg kazal w ciągu dnia kłasc się z nimi uniesionymi do góry.
Spróbuj moze troche pomoze a na kolejnym spotkaniu z położną powiedz jej o tym.
A najlepiej jak bedziesz w Pl to pogadaj o tym z lekarzem :tak:
 
Ile ważyłam przed ciążą-niewiem

W 9tygodniu-64kg

W 22tyg.-67kg

Po wizycie wieczorkiem napiszę ile ważę.



 
reklama
Do góry