reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
nie wiem :-D
Przed ciążą tyłam z byle ciasteczka:szok:...
a teraz jem wszystko na co mam ochotę i nic:-p mało tego, wcinam dość dużo słodkości:-D
Zobaczymy co będzie dalej:sorry:
 
mnie powoli brzuch rozsadza,ja nie wiem co bedzie dalej...juz teraz mi ciezko,bo cale zycie bylam chuda jak patyk a tu nagle tyle kilogramow mam wiecej:szok:
 
U mnie jak narazie też +5kg.:-D Mam teraz 74kg.
Mam nadzieję ze jeszcze 5-6kg i wiecej nie przytyje... w poprzednich ciążach tak tyłam...;-)
 
Ja na wizycie miałam tylko 0,2 kg na plusie.a teraz waga wskazuje ok76 więc od wizyty mam ok 0.5kg do przodu.Lekarz zapytał się mnie czy przypadkiem się nie odchudzam:-D:-D:-D A ja poprostu patrzę na to co jem,bo niechcę powtórzyć tego co w I ciąży.No i do słodkości dalej mnie nie ciągnie:no:
 
U mnie obwód brzuszka na wysokosci pepka 109cm
co do wagi to od września do stycznia 3kg na plusie a teraz w miesiąc az 4 :-:)-:)-(
w sumie więc 7kg ale ja przy Was wszystkich to jestem WIELKA :-:)-:)-(
 
reklama
U mnie obwód brzuszka na wyskości pępka to 98cm.
Waga w 27 tyg 72,5 kg, sprzed ciązy 70 kg, tylko w miedzyczasie była strata 6 kg a potem jej wyrównanie.
 
Do góry