reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Witaj, gratulacje! [emoji4] płeć pewnie poznasz na połówkowych [emoji4]
Narazie na pierwszych prenatalnych powiedziano mi "na ten moment dziewczynka", a 2 tygodnie później u mojego ginekologa "jakbym miał teraz oceniać to chlopiec" [emoji23] Więc cierpliwie czekam, kolejna wizyta 15.07, a 30.07 połówkowe :)
 
Haha mialam to samo, dlatego napisałam o połówkowych :D wtedy na tym etapie ciężko jest się pomylić bo narządy są wystarczająco wytworzone :)
Narazie na pierwszych prenatalnych powiedziano mi "na ten moment dziewczynka", a 2 tygodnie później u mojego ginekologa "jakbym miał teraz oceniać to chlopiec" [emoji23] Więc cierpliwie czekam, kolejna wizyta 15.07, a 30.07 połówkowe :)
 
Hej dziewczyny! Mam 21 lat i jestem mamą prawie 2 letniego łobuza Nikodema [emoji3526] Czas tak szybko leci, że zanim się obejrzyjcie to już będziecie tulic swoje maluchy [emoji1]
Hej ;) oj mi czas bardzo szybko leci nawet nie wiem kiedy i juz 15 tydzień [emoji4] gratuluje synka [emoji8] jak ci idzie wychowywanie?
 
Hej dziewczyny! Mam 21 lat i jestem mamą prawie 2 letniego łobuza Nikodema [emoji3526] Czas tak szybko leci, że zanim się obejrzyjcie to już będziecie tulic swoje maluchy [emoji1]
Masz rację, czas ucieka jak szalony [emoji6]mi ciąża przeleciała tak szybko... [emoji87] Ale jak już dziecko jest na świecie to ten czas jeszcze szybciej pędzi [emoji854]ja nie mam pojęcia kiedy minęło te 5lat odkąd mam tego szkraba mojego [emoji854]
 
A jak Ci poszło wychowywanie synka w tak młodym wieku? :)
Masz rację, czas ucieka jak szalony [emoji6]mi ciąża przeleciała tak szybko... [emoji87] Ale jak już dziecko jest na świecie to ten czas jeszcze szybciej pędzi [emoji854]ja nie mam pojęcia kiedy minęło te 5lat odkąd mam tego szkraba mojego [emoji854]
 
reklama
Do góry