reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Jak tak czytam i czytam jak to było ciężko lub jest, zastanawiam sie dlaczego ja tego nie pamietam??Hmmm u nas jest różnicy tylko 11 m-cy ,ale daliśmy rade. Przerobilismy wózek podwójny, problemy z wychodzeniem na spacer oraz schodzenie z 3 pietra z dzieckiem za rękę i wracanie sie po mlodszego w wózku spacerowym. Fakt bywało czasem gorzej ,ale ja byłam zadowolona z tego co mam. na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie wiekszej różnicy wieku w ogóle u nas ta różnica sie zatarła. Młodszy od wczesnego lata chodzi juz bez pampersa, mówi tak jak starszy. Na dzień dzisiejszy nie widze większej różnicy między nimi. Zastanawiamy sie co z przedszkolem. Starszy Karol od wrzesnia idzie do maluchów a co z młodszym, Emilem, czy odczekac rok czy póścić ich razem??Podpowiedzcie coś. Pozdrawiamy Serdecznie i Życzymy DDDużżo cierpliwości!!
 
reklama
Witam. Dawno mnie nie bylo ale nie moglam sie zmobilizowac do napisania. Od listopada przeprowadzilismy sie do naszego mieszkania w Lublinie ( tesciowie wzieli kredyt na nie), szukam pracy., zlozylam wnioski do przedszkola i jak sie uda to obaj beda przedszkolakami:tak:.
A co u was Dziewczyny?:confused:
 
Witam.Jak pisalam roznica wieku u nas jest 16 miesiecy , rocznikowo 2 lata. Poczatki byly fajne ale teraz coraz ciezej sie robi, zwlaszcza jak obie chca czegos np jesc czy spac, albo obkupkaly sie :-D.Nie wiem jak to bedzie ,,,
 
Hehe to u nas 22 miesiace a rocznikowo rok :) jest ciezko... młodszy jest bardzo zajmujący. .. tylko mama i mama. .. a starszy ma okropny bunt 2 latka... czasem wymiekam i mysle ze to najcięższa różnica wieku, bo Konrad będąc mlodszy byl zdecydowanie grzeczniejszy. No ale czekamy :-) wiem ze jak pogrosna będzie lepiej. Juz widze ze za soba przepadają :-D
 
Hej dziewczyny,
prowadzę bloga i w tej chwili jest na nim konkurs, nagród jest więcej niż chętnych, więc może któraś chętna, żeby wziąć udział?
smile.gif

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
 
Drogie Mamy,
mój synek skończył niedawno 14 miesięcy, a jestem w 8. tygodniu ciąży, chcieliśmy z mężem drugiego dziecka i świadomie się ono pojawiło, ale jak się nad tym teraz zastanawiam, to jestem przerażona... boję się, że nie dam sobie rady z dwójką szkrabów...
Jako doświadczone mamy pytam Was, czy da się to przeżyć bez pomocy - mąż pracować musi, a nasi rodzice daleko i też pracują....
 
Da sie choć lekko nie jest :) mam taka sama różnice jaka będzie u ciebie :) ja tez ciagle sama z dwojka chłopców i jeszcze koncze studia :D
 
Ostatnia edycja:
Bronie sie pod koniec lipca. Nie jest latwo ale idzie do przodu :) czekam az mlodszy zacznie być bardziej samodzielny bo mam nadzieje ze wtedy odetchne w końcu :)
 
reklama
Anka-24 bo tego sie niby nie pamieta ale ja przynajmniej tak mialam, bylam mloda dwojka dzieci do tego jeszcze matura... Ale dalo sie rade ze wszystkim, mimo tego ze z ex mezem tez sie sypalo i juz nie jestesmy razem :tak: Kobieta jest silna i musi dawac rade ;)
Fifka super :-) trzymam kciuki ;-) Ja sama jak dzieci mialay 6mies i 1,5 roku zdawalam mature :szok: ale zdalam i dalam rade, wiec ty tez napweno sie obronisz :-)
Jak najmlodszy podrosnie napewno bedzie lzej, zabawia sie obaj, i ty znajdziesz chcwilke dla siebie :tak:
 
Do góry