reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

witam
u mnie tez beda dzieci prawie rok po roku bo roznica bedzie 17 miesiecy. troche sie boje jak sobie poradzimy ale chcielismy zeby razem sie wychowywaly dzieci, nauczka po synu ktory byl jedynakiem do 15 roku zycia:-D
 
reklama
Witajcie, u nas leci jak co dzien. Synek znow wysypany caly buzka, brzuszek i plecy :sorry: Ponad miesiac juz na pepti, powoli diete rozszerzam. Dzis zjadl sporo domowej zupki, bo sloiczkami troche gardzi.
W poniedzialek kupilam synkowi ubranko na chrzest, corci sukienke i bolerko. Dzis dokupilam im pizamki i synkowi bluze ze spodenkami, bo on juz taki duzy jest ze nosi ubranka na 74.
Wreszcie sobie kupilam dwie pary spodni i biustonosze:-) niedlugo jedziemy do PL na urlopik, wiec troche z rodzina pobedziemy i dzieci przebadaja specjalisci.
Pozdrawiam was.
 
Mam pytanie. Czy któraś mama będąc w ciąży karmila piersią?

Mi lekarz jak najbardziej pozwolił - karmiłam do 3 miesiąca, potem synek sam zrezygnował.
Nie wykluczam, że po porodzie będę karmić znowu dwójkę (jeśli syn będzie chciał wrócić na cyca, to mu po prostu pozwolę - tak myślę, a co zycie pokaże....)

A tak w ogóle, to witam, choć nie wydaje mi się, żebym była w stanie zagościć tu na dłużej (w sensie ogarnąć kolejny wątek) - już i tak na wszystko brakuje mi czasu.
Ale trafiłam tu w poszukiwaniu porad na temat wózka (z tym, że jeszcze nie miałam czasu dokładnie się zagłębić we właściwy wątek).
U mnie będzie różnica 19 miesięcy, ale rocznikowo rok po roku
 
reklama
Witam. Wszystkie moje chlopaki spia, Krystek spi u nas w lozku odkad mial rewolucje brzuszkowe, wymiotowal kilka dni i biegunke mial ale na szczescie pil i w miare jadl, dobrze ze mu juz to przeszlo:tak:. A teraz chorubsko do mnie dotarlo boli mnie gardlo i meczy suchy kaszel.:no:
Mi lekarz jak najbardziej pozwolił - karmiłam do 3 miesiąca, potem synek sam zrezygnował.
Nie wykluczam, że po porodzie będę karmić znowu dwójkę (jeśli syn będzie chciał wrócić na cyca, to mu po prostu pozwolę - tak myślę, a co zycie pokaże....)

A tak w ogóle, to witam, choć nie wydaje mi się, żebym była w stanie zagościć tu na dłużej (w sensie ogarnąć kolejny wątek) - już i tak na wszystko brakuje mi czasu.
Ale trafiłam tu w poszukiwaniu porad na temat wózka (z tym, że jeszcze nie miałam czasu dokładnie się zagłębić we właściwy wątek).
U mnie będzie różnica 19 miesięcy, ale rocznikowo rok po roku
Witaj:-) Miedzy moimi chlopakami tez jest 19 miesiecy, a rocznikowo rok po roku;-)
 
Do góry