reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witam. Wczoraj pomagałam tacie przy wymianie sedesu, jak W. wrócił to był zaskoczony, że zrobiliśmy to, bo chciał wymieniać innego dnia, a tak na prawdę to przekładał z dnia na dzień.
Hej Liza co u Ciebie? Jak dajesz rade ze swoja trojca? U nas chyba sie zeby zaczynaja, Mateuszek zrobil sie nieznosny placze na okraglo i zwraca bo pcha raczki do buzi za gleboko.
Ja wracam do pracy 8 lipca :sorry2: Od tygodnia nie dziala mi pralka :dry: Wreszcie ktos przyjdzie ja jutro naprawiac. A tak to jakos leci...
Oby szybko naprawili Ci pralkę.:tak:
 
reklama
Mam nadzieje, ze dzis ja naprawia, bo juz nie mamy wszyscy w czym chodzic :no: A najgorzej jest jak sie dzieci przesikaja po nocy, albo ubrudza przy jedzeniu, Mateuszek zwraca mleko po jedzeniu bo pcha raczki i trzeba przebierac, masakra a ja z tego prania to przez kilka dni nie wyjde.....:crazy:
A wszystko przez to ze nasz wlasciciel chcial troche zaoszczedzic, a tak by zalatwil kogos w poniedzialek a nie, dziad jeden.
 
Hej

Basia a radze sobie - ktos wkoncu musi nie? :sorry2::rofl2::-p
dwójka do zerówki, z najmlodszym w domku siedze, cos zaczol mi smarkac sie i kaslac :p za dlugo zdrowy nie byl chyba...
A tak to leci do przodu :-)
Wspolczuje ząbkowania... u mnie najmlodszy dal w kosc z zebami... z kazdym byl placz, jęczenie, nieprzespane noce.... :no: az nie chce o tym juz pamiętac... :dry: oby Wam lżej zaczely wychodzic :)
i jak tam pralka? naprawiona?


Idziemy zaraz na spacer z Elwisem :p musi sie psiak pokory nauczyc bo wariowal strasznie a teraz jest lepiej jak go na smyczy pooprowadzam :tak: ;-)
 
A gdzie tam, byl dzis facet i powiedzial ze sie chyba spierniczyl programator i ze oni potrzebuja 4 dni robocze zeby cos wogole zdziaklac, nie wiem czy ta czesc jest na gwarancji, a nasz wlasciciel liczyl, ze obejdzie sie bez kosztow... i tak bedziemy juz dwa tyg bez poralki. na szczescie meza znajomy dzis byl i zabral pranie, maz wlasnie pojechal odebrac. dobrze jest miec znajomych w miare niedaleko....spadam bo synka mam na rekach i mi juz dretwieja, on juz z ponad 8 kg wazy...
 
o kurde wspolczuje :p mnie tez by pranie zjadlo z trojka dzieci :szok: nie wyobrazam sobie tego a moja pralka juz stara i oby jeszcze pociągla troszke bo ten miesiac ciezki (komunia chrzesnicy) :-)

U mnie chlopcy juz polozeni spac, najstarsza corka oglada ze mna Tv :)
 
Witam. Radek właśnie wstał, a Krystek jeszcze śpi:-D. Jak obaj spali to zrobiłam pranie i schnie już na dworku:tak:, a teraz idę jakieś śniadanko robić, a później za porządki się brać.:tak:1
Hej
z najmlodszym w domku siedze, cos zaczol mi smarkac sie i kaslac :p za dlugo zdrowy nie byl chyba...
A tak to leci do przodu :-)
Zdrówka podsyłam
 
Bry

no... w niedziele u lekarza z najmlodszym wyladowalam u lekarza w szpitalu bo bylo podejrzenie zapalenia pluc :szok: w to sie rozwinelo w dwa dni :p jakas masakra... ale na szczescie RTG wykazalo zap.oskrzeli, wiec dostal leków i zastrzyk w pupe i dzis juz jest lepiej na szczescie,,,, oby tak dalej! :p
A w neidziele komunia mojej chrzesnicy :baffled: mam nndzieje ze wyzdrowieje do tego czasu....

Motyla Ja musze sie wziac tez za poskladanie ciuchw itd, ale weny brak :dry: :p
 
Witam. W końcu najmłodszy padł:-) i teraz cała moja 3 jest w objęciach morfeusza:-D. Dziś dostałam wór z ciuchami i trochę już je przepatrzyłam, ale nie wszystkie, na razie koszulki, które mi się nie podobały to spakowałam w reklamówkę i jutro je wyniosę do kontenera na odzież:tak:
Bry

no... w niedziele u lekarza z najmlodszym wyladowalam u lekarza w szpitalu bo bylo podejrzenie zapalenia pluc :szok: w to sie rozwinelo w dwa dni :p jakas masakra... ale na szczescie RTG wykazalo zap.oskrzeli, wiec dostal leków i zastrzyk w pupe i dzis juz jest lepiej na szczescie,,,, oby tak dalej! :p
A w neidziele komunia mojej chrzesnicy :baffled: mam nndzieje ze wyzdrowieje do tego czasu....

Motyla Ja musze sie wziac tez za poskladanie ciuchw itd, ale weny brak :dry: :p
Dobrze, że to nie zapalenie płuc, życzę szybkiego powrotu do zdrowia:tak:
 
Witajcie, pralki dalej nie mam i nie zapowiada si zeby w tym tygodniu zrobili :angry::szok::wściekła/y:
wiecie co moj Mati od 1 maja jest na pepti i wclae mu sie skora nie poprawila, a musze powiedziec, ze wrecz pogorszylo mu sie, posladki to ma cale suche, na pleckach plamy, na brzuchu tez troche, na raczkach zeszlo od sterydu, ta duza plama tez, no ale kurde jemu biedakowi ciagle cos nowego wylazi.
U nas nic sie nie dzieje, maz pojechal na ryby, Mateuszek zasnal, corka bawi sie w lozeczku bo spac chyba nie chce, zaraz ja wezme bo robie sobie pierogi na obiad a ona ruskie uwielbia.
Liza zdrowka wam zycze.
Motylla ja mam tyle dzieciecych ubran, ze szkoda gadac, wystawilam to na dwoch portalach i tak czekam, jak mi to do wakacji nie zejdzie to pakuje w wory i sprzedam na kg....bo nie wiem co z tym juz robic, pol pokoju mi to zalmuje:baffled:
 
reklama
Witajcie.
Wreszcie po dwoch tygodniach meczarni mam pralke, dzis juz popralam sporo, ale ze nie ma gdzie wieszac to czekam az poschnie.
Mamy postepy z jabluszkiem, synkowi smakuje. Od 1 maja jest na pepti, ale sorka dalej brzydka w niektorych miejscach.
Ja od wczoraj sie mecze, bo chyba sie strulam czyms i dodatkowo chyba mam grype:crazy:
Spoznione zyczonka na dzien mamy.
 
Do góry