reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

katjusza już pewnie tulisz synka :-) Czekamy na relacje :tak:

A u nas synek dalej ma etap TATA jest najkochańszy. Nie chce się z nim rozstawać, czasem nawet mnie płacze jak tamten wyjdzie z domu. Niania jak go bierze do siebie to aż obciach bo prawie codziennie jest syrena. Kurcze przez porodem tego nie było... mam nadzieję, ze niedługo mu przejdzie...:-(
 
reklama
witajcie mamusie - bardzo dziękuję za gratulację! Od wczoraj jesteśmy już w domku i ograniamy nową rzeczywiśtość. Jestem jeszcze trochę obolała ale bardzo szczęśliwa! Jak się zorganizuję jakoś to Wam opiszę bardziej szczegółowo, jak nam poszło ;-)
 
katjusza gratulacje :-) O ale tak szybko Was po cc wypuścili ? czy jednak nie dotrwałaś do piątku ;-)?
Koniecznie daj znać jak sobie radziecie.
Ja dopiero co pisałam, ze synek dalej "synuś tatusia" ale to powoli już się zmienia i wraca do normy czyli mama też może być :tak:

A my jednak chyba bedziemy kupować podwójny wózek bo lubimy dużo spacerować, a wyprawa na dwa wózki bardziej na pochód wygląda :-D Kupimy chyba phil&teds bo one chyba najmniejsze są.
Julisia Ty masz chyba p&t widziałaś może na zywo vibe i verve? Nie wiem czy 3 czy 4 kołowy wybrać. Do tej pory nie jeździłam żadanym 3-kołowcem i nie wiem czy bedzie mi odpowiadał. U nas kurcze oczywiście nie ma tych wózków i w ciemno trochę muszę zamaiwać.
 
Nickie- a u Was w przedszkolu dużo jest dzieci w wakacje?
Mojego zapisałam na prawie całe wakacje (bez3 tygodni).Jak zapisywałam to się pani dziwiła, że aż na tyle i że w wakacje jest bardzo mało dzieci, no, ale co ja mam zrobić? Wyjechaliśmy na 2 tyg na wakacje i na 1 tydzień przyjechali teściowie i tyle. Ja nie mogę wziąć więcej urlopu, a mój mąż to już nie wspominam, bo z wielkim trudem wziął 2 tygodnie.

Maks_olo, Nickie – u nas też tak było w pewnym momencie żemąż nie pracował, tylko zajmował się dzieckiem… więc znam to z doświadczenia… u nas trwało to około 9 miesięcy…

Weronka- gratulacje!
Ja praktycznie od razu po porodzie młodszego zajmowałam się normalnie starszym…. ;-)
Mój mały do roku nie przespał ani jednej nocki, wkurzyłam się i poszłam do lekarza (bo starszy przesypiał odkąd miał 6 miesięcy).Okazało się, że ma ukryty refleks i od dnia kiedy zmieniliśmy dietę zaczął przesypiać calutkie nocki J i tak to trwa do teraz :-D
Popieram zakup podwójnego wózka J lamnie był zbawienny ;-)


Katjusza – gratulacje! J

A ja się tłumaczę z tak długiej nieobecności- najpierw tydzień starszy synek był chory, potem ja (rozłożyło mnie kompletnie), kolejny tydzień byłam na szkoleniu, a ostatnie 2 tygodnie byliśmy nad morzem J
Urlop udany J
Postaram się być już na bieżąco J
 
Hej dziewczynki:-),
u nas na szczęście ciut chłodniej, dlatego siedzimy sobie cały dzień w ogródku, byłam też z dzieciarnią w mieście, kupiłam Natasi lalki (dostała na imieniny pieniądze a ja przykazanie, żeby coś za to kupić, więc niech ma:-D:tak:)
zaraz kawkę sobie zrobię i trochę pobuszuję na bb, dzieci zmęczone, więc i spokojniej w domku się zrobiło :-D:-p:rofl2:
wieczorem sobie filmik jakiś obejrzymy, wczoraj oglądałam siatkówkę, ale się wciągnęłam, M zasnął (o dziwo:szok::-D), ale to chyba przez to, że je usypiał... lepiej mu to ostatnio wychodzi, niż mi :sorry:

no, to by było na tyle

Katjusza, gratuluję...:-) fajnie, że już w domu, mnie wypuścili po 5 dniu dopiero, jeszcze Mati miał podejrzenie żółtaczki fizjologicznej, ale na szczęście obyło się bez naświetlań i mogliśmy iść do domu... a dodam, że ja też po cc

veronka, jak chcesz kupić podwójny, to się nie zastanawiaj... ja też miałam dość szybko, chyba, jak Mati miał 4 m-ce, bardzo byłam zadowolona (miałam duo graco) używany i też go potem sprzedałam, więc zakup się zwrócił :tak:
 
Hej,
katjusza gratulacje. Super, że tak szybko Was wypuścili ze szpitala. Życzę szybkiego ogarnięcia :tak:

veronka ja sobie pierwszego roku z dwójką nie wyobrażam bez wózka podwójnego. Kupiliśmy go jeszcze przed porodem. No i bardzo się przydał. Mieliśmy Implast Spider (trójkołowca, z przodu podwójne koło).

Dominika fajnie, że urlop Wam się udał. U nas w przedszkolu jest całkiem sporo dzieci. Grupy są oczywiście łączone, bo aż tyle nie ma, choć czasem grupa Kacpra jest osobno, bo tyle jest dzieci. Są różne dni. Czasem rzeczywiście jest pusto, ale rzadko. Nie każdy ma co zrobić z dzieckiem przez całe dwa miesiące. Na szczęście Kacper chce chodzić do przedszkola. Zwłaszcza teraz jak Jego Panie wróciły z urlopów.

Pysiu
oj jak ja uwielbiam ten moment, kiedy w domu jest cicho. Bezcenne - tak jak w tej chwili.

Ja dziś pojechałam z dzieciakami do swoich rodziców. Chciałam trochę dać mężowi odpocząć, bo widzę, że ostatnio się wypalił przy tym siedzeniu z nimi w domu.
Uciekam się kąpać. Pa
 
hej, witam popołudniową porą...;-)
dziś w domu, prasowanie, obiad... potem szybkie zakupy, w między czasie mecz w siatkówkę:-(
dzieci były na spacerze, potem malowały, budowały z klocków, jeszcze bajeczka i wieczór się zrobi...
pędzę...:-)
 
Przedstawiam Wikiego:

DSC_0007.jpg

DSC_0184.jpg

DSC_0079.jpg
 
reklama
Do góry