reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

HEEJKA! :)
Sorrka ze dopiero teraz ale noc okropna do 4 ząb bolał :( bralam proszki co te 4-6h i dupa, przestawalo na 1,5-2h bolec i znowu! i tak byulo kolo 1 wzielam procha i do 3:30 mi nie bolalo wiec spalam a potem wyłam z bólu :( a kolo 4:30 przestalo całkiem i padłam.... rano wsiedlismy wszyscy do samochodu, Hania do szkoly, i my pojechalismy do tesciow ale tesciowej nie bylo ;] posiedzielismy troszke z dziadkami meza :) i pojechalismy na miasto za butkami dla Hani ale nic ładnego nie znalazłam;/ szukalam tez bluzeczek z krótkim rekawem i tez nic ciekawego ;] w lumpku dwie bluzeczki ciensze z dlugim wzielam, i u mnie na wsi kupilam dopiero dwie bluzeczki i leginsy w lumpeksie:) zostaly adidaski i bedzie oki:)
Potem po Hanie , i do domku, obiad, na dwórek... i niedawno wrocilismy do domku bo zimno sie zrobilo ;]
maz w pracy a ja tam czuje ze w szczęce cos mnie pobolewa co jakis czas ale chyba najgorsze za mna ;]

Hehe magda zimne lody? :-D chyba bym pogorszyla bo po ciazach moje zeby sa okropnie wrazliwe musze jakas paste na to zakupic;]
Żadna nie wygrala? ehhh a my nawet nie gralismy ;-) ponoc dwoje mialo 6 wiec niezla sumka im sie trafila....
aga no ponoc te bóle wzrostowe włąsnie tak bolą czasami... mam andzieje ze to nic powaznego...:*

Dobra ide pranie przyniesc bo i tak juz nie wyschnie;]
 
reklama
Witam Was wieczorową porą ;)

Rusałko super, że Kamilka tak ładnie je. Moja zaczęła jeść tak małe porcje, że zastanawiam się skąd u niej ten brzuszek. Widocznie jej wystarcza. U nas słoiczki są często. Raz dlatego, że Aśka chętnie je je, a dwa, że u nas zup nikt oprócz niej nie je. Kacper od kilku miesięcy nawet spojrzeć na zupę nie chce.

Na-tuska zazdroszczę tych pięciu kg. U mnie zgubienie 5 kg zajmie pewnie z miesiąc. Tak już mam. A wchodzi tak łatwo L
Zdrówka dla mężusia. Oszczędzaj go kobieto trochę, biedaka J
Nawet dwójki nie było w lotto. A miało być tak pięknie….

Liza nie zazdroszczę bólu zęba. Może nie uwierzycie, ale mnie nigdy w życiu nie bolał ząb. Ogólnie wizyty u dentysty średnio robią na mnie wrażenie, bardziej boję się znieczulenia, więc moja dentystka daje mi je tylko przy wyrywaniu.

Emilia GRATULACJE PANI MAGISTER!!!! Udanej zabawy życzę w sobotę.

Aga ja bym poszła prywatnie sprawdzić co jest grane. Ja mam namiary na świetnego ortopedę, ale niestety w Warszawie. Dobrze byłoby pójść do kogoś sprawdzonego, może znasz kogoś takiego w swojej okolicy. Trzymaj się kobieto, bo nawet z Twojego posta da się odczuć, że masz dosyć. Zresztą nie dziwię się, skumulowało się tego trochę (PS. Też mam kredyt we frankach).

Aga beta takiego chłopa jak ten Twój były to na księżyc przydało by się wysłać. Brak słów, a w zasadzie są, tylko cisną się na usta same niecenzurowane.

Magda jaką ja mam fazę ostatnio na buraczki. Mogą być codziennie na śniadanie, obiad i kolację.

A u nas Kacper już o wiele lepiej w przedszkolu. Płacze, jak Go zostawiamy, ale potem jest ok. Nawet śpi i zostaje już do 15. Jestem spokojniejsza już o Niego.
Uciekam spać, bo padam na twarz.
Dobrej nocy.
 
Witam

Jestem padnięta :szok:

Po 15 pojechaliśmy do wesołego miasteczka. Dobrze, że wzięłam wózek w bagażnik :tak:, bo Justysia zasnęła. Z tego też powodu zaoszczędziłam :-D, bo przespałam całą zabawę, a obudziła się dopiero jak wychodziliśmy :baffled:. Ale Natalka się wyszalała. Bardzo szczęśliwa. Potem pojechałam do rodziców. Zjedliśmy obiadek i na zakupy do Plazy (centrum handlowe)
biggrin.gif
. Kupiłam sobie adidaski i jedzonko.

Dziewczynki ładnie śpią od godzinki, wymęczone na maksa :tak:

aga często to bolą tak przy wzroście, ale nie koniecznie, czasami tak się białaczka ujawnia, ale oczywiście wy na pewno nie macie :no:. Moją Natalkę tak cały czas ręka boli. Jednego razu to już do szpitala miałam z nią jechać, ale przeszło nagle :szok:

agabeta ja nie wiem ale faceci to chyba jakiś podgatunek :wściekła/y:

magda fajnie po lasku pochodzić, w sumie ja daleko nie mam, ale wolałabym z jakimś towarzystwem jechać bo tak sama z dziewczynami się boję

Liza ojej a co Ci w tego zęba?? Matko idź do dentysty, żeby Ci się nic nie stało

na-tuska ja to czekam na Zostań modelką czy jakoś tak. A w ogóle to silna baba jesteś :-D

Nic mi się nie chce. Zaraz mykam na TV, muszę się położyć bo wszystko mnie boli :baffled:
 
Dobry wieczór!

Nickie a nie mówiłyśmy Ci że polubi przedszkole :-) cieszę się ogromnie

Na-tuska ty jak zawsze w biegu, super dziewczyno tylko swojego chłopa to teraz troszkę oszczędzaj ;-) a tego rumuna to doskonale znam, bo nam też się zdarza że wózek jest be i trzeba którąś dziewczynę nieść, albo jak już wracamy do domu to nie dość że Eli na rękach, poprzewieszane torby to czasami Mili tez jest już taka zmęczona ze usiądzie na schodku i nie ma siły iść... co do pokoju to my się przymierzamy do przemeblowania, tzn, chcemy przenieść sypialnię do gabinetu a w sypialni zrobić dziewczynką pokoik ale chcę żeby wszystko było porządnie zrobione, czyli z malowaniem, a jak już tu zrobimy to i resztę mieszkania też wiec muszę najpierw urobić męża bo wg niego jest dobrze nic nie trzeba robić :confused:

Liza nie zazdroszczę bólu zęba. fajnie że zakupki sie udały.

Emilia GRATULACJE PANI MAGISTER!!!! Opij w sobotę mocno, opij - należy Ci się! Fajnie z wesołym miasteczkiem:-)

Aga głowa do góry :tak: co do kredytu to łączę się w bólu :baffled: a co do bóli to lepiej wszystko 100 razy sprawdzić niż później się martwić, więc lepiej przejdź się do innego lekarza zawsze to nowe spojrzenie, nowe rady. będzie dobrze zobaczyć ale niestety jak się wali to wszystko na raz, powodzenia!

Agabeta ale s****** z tego twojego ex :no: jak tak można faceci jednak są porąbani

Magda do spacerków w tym szczecinie to macie na prawdę fajne miejsca, ja uwielbiałam jeździć tam nad jezioro i robić rundkę w koło, ach przeszłabym się tam :-)

u nas standardzik, nadal same siedzimy i tylko spacer, spacer i jeszcze raz spacer, a jutro powtórka z rozrywki ;-)
 
I znowu ja:)Chłopy już śpia dawno (nawet R od 20-też go bierze choróbsko) a mi się nie chce:/Popijam aspirynkę o ogladam modelki(kurde jakie to są laski!!!-nie ma sprawiedliwości na tym swiecie
realmad2.gif
).
Julisia-masz na myśli jez.turkusowe???jest ono bardzo blisko mnie.mieszkam na słonecznym,kilkadziesiąt metrów od domu mamy wielką puszczę zwaną przeze mnie lasem:)super tam jest"place zabaw,alejki,place na ogniska,full ławeczek itd.A tak w ogóle to z jakiej okazji pomieszkiwałaś w Sz-nie?Gdzie i jak długo?Mów tu szybko:)
na-tuska-grzybów pewnie było całe mnóstwo,ale jeszcze więcej było chlastających komarów:)Ja pitolę!-Niezłą wyprawa jest dla was wyjazd na działkę!!!
Nickie-widzisz?!bedzie coraz lepiej z przedszkolem!!!Ja buraczki tez uwielbiam-zwłaszcza na ciepło.
Emilia-no to Justynka zaszalała w wesołym miasteczku!!nie ma co:)

Miłej nocki dziewuszki.do juterka:)
 
Witam witam :)
Agabeta teraz doczytałam! co za deb*l :no: wrrrr....
Emilia GRATULACJEEEEE!!!! :-)
Nickie super ze u was juz lepiej w przedszkolu ;-) ciesze sie bardzo
magda trzymam & by Ciebie nie złapało, ja sie smarkam, dzieciaki kaszlą.... nie ma to jak jesnien.... :dry:

Dzis ostatnią tabletke wzielam i od jutra czekamy na okres ;] ciekawe... najwazniejesze ze jzu tak nie plamie! zobaczymy jak bedzie jak zaczne nastene opakowanie ;]
Obiad mam, ryzu ugotuje tylko ;)
 
reklama
Cześć kobitki.Własnie wróciłam z trzeciego spaceru.Na 2 pierwszych byłam z chłopakami.Jezuuuuu jaka piękna pogoda.U nas było prawie 30 stopni i taki lekki jeeinny wiaterek.Cos pieknego!!!Łaziłam po lesie 2,5 godziny!Później do domu na drzemkę kuby i obiad i znowu heja na dwór.Do konca tyg. ma byc tak ladnie:)
R się rozłożył a więc zpital w domu.Dzieci były chore,ja byłam (jestem nadal),ale jak on ma grypę to jet kooooooniec!Leży i jęczy,smarka i stęka.Wali czosnkiem w całym domu,bo żre go garsciami(bleeee).Dajta spokoój-MASAKRA Z NIM!Dlatego też uciekałam z domu z dziećmi,zeby nie patrzeć na tą farsę:)

na-tuska
-4 godziny spały?????co żeś im dosypała i gdzie to kupiłaś?!ja tez to chce;-)Kuba jak śpi w dzień 1,5 godz to jest luksus!Ale fajnie masz z tym nocnikiem.Juz sie nie moge doczekać bezpampkowych czasów.ehhh...
Liza-a co na obiad do tego ryżu miałąś dobrego?jak ząbek???

A gdzie reszta????

Spadam dziewuszki.papapa
 
Do góry