reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

hej ale nadrabiania...;-)
charlotte dasz rade, u nas najgorszy byl pierwszy miesiac:tak: a potem poszlooo...:-) nauczylam sie ze mam dwojke dzieci... a teraz, jest lzej bo starszaki same sie zabawiaja;-)
Nickie heh ja po dwoch porodach wazylam nawet 80kg... wstyd mi bylo... i powoli doszlam do 74kg przez rok a potem w miesiac schudlam 8kg :-D jadlam wszystko ale niejsze porcje i cwiczylam raz dziennie A6W. a teraz po trzecim porodzie waze 67-69kg. musze zaczac cwiczyc i brzuszek zgubic bo reszta u mie jest oki:-)
aaa no i wsio najlepszego dla Kacperk z okazji urodzinek :*********
 
reklama
Moja Martynka ma jelitówke:-(. Niechce nic jeść.Tyle dobrego, ze pije.Dziewczyny,macie może jakiś sposób na biegunke u dzieci? smekty nie chce, a jagody mi się skończyły:-(
 
Witam

Nic mi się nie chce. Wieczorkiem poczytam i poodpisuję. Idę dzisiaj szukać jakiegoś przedszkola dla Natalki bo straszny dzikus. W sobotę byłam z nią w Galerii i było przedszkole. Panie reklamowały i można było się pobawić, to moja płakała, że ze mną tylko wejdzie. A sama to nie. Trzeba ją gdzieś dać, chociaż na kilka godzin.


aleksa123
mojej zawsze pomaga Nifuroksazyt w płynie taki dla dzieci. A smecte to można dodać nawet do jedzenia i zmieszać, nie koniecznie do picia :tak:. I nie dawaj mlecznych rzeczy, bo przy biegunce nie wolno, ani owoców i surowych warzyw.
 
Ciaza prawidlowa 3-4 tydzien Babel ma 6,6 mm:) Jestem mega szczesliwa!!!! Teraz chce synusia :) Chyba bym umarla ze szczescia jakby sie okazalo ze bedzie maly Gabrys;p ale to dopiero za jakies 15 tyg o ile nie wda sie w starsza siostrzyczke i postanowi sie ukrywac do 30 tyg:):):) Wracam dzis do mojej malej Ksiezniczki:) Darek juz po mnie jedzie hura hura hura:):)
 
Hej Dziewczyny!
Oluś kolejną noc się dusił:-( Nasza lekarka za urlopie. Dzwoniłam do lekarza ze szpitala o wizytę prywatną, ale jak usłyszałam cenę, to się puknęłam w głowę - 200zł!!! No ludzie!!! To jest lekarz z powołania??? Nie poszliśmy, bo Młody ma ten kaszel od 3 miesięcy i poszliśmy na RTG płuc, bo nasza lekarka nam ostatnio dała skierowanie - poczekamy na opis - będzie za 2 dni.
Maksio dzisiaj pięknie spał, aż zaspał do przedszkola - od 19:30 do 8 :-)

matajko
pamiętamy ;-)
fajnie, że dzieciaczki już mówią i się kochają:-)
3mam kciuki, aby przeprowadzka była szybka i się super układało

Black też się przeprowadziła i zniknęła :-( rzadko zagląda, bo wielkie zmiany robi ;-)

na-tusko współczuje choróbsk dzieciaczków - ciężko jest gdy jedno choruje, a co dopiero dwójka... przytulam Cię :-)

Nickie Maks sobie daje i psikać i ściągać, ale Młody aż się zapowietrza jak widzi Fridę :-(
współczuję pobudek, ale pomyśl Kochana, że moje dzieci do teraz nie przesypiają nocy... Maks już więcej przesypia, ale Oluś budzi się każdej nocy...
3mam kciuki za odchudzanie!!!! no i ten wątek jest do pisania o wszystkim, więc pisz o czym masz ochotę ;-)

aleksa współczuje jelitówki, też spotkała nas w tym miesiącu :-( ja Maksowi dawałam Pysio ze smectą i nawet nie poczuł :-pno i probiotyk :-)

Emilia Oluś też tylko ze mną albo z Mężem. Daj jej czas. Nie każde dziecko lgnie do zabawy, do nowych miejsc. Z czasem samo przyjdzie, no i będzie łatwiej wytłumaczyć :-) Mamy u nas małpi gaj i za pierwszy razem Olek nie chciał się ode mnie oderwać, płakał, a już za drugim i trzecim było lepiej i sam sobie chodził i zjeżdżał

Tosiaczku, a Ty gdzie? Tęsknimy!!!

gratulacje charlotte :) też zastanawiałam się nad takim imieniem dla synka, ale chcieliśmy, aby było długie z krótkim zdrobnieniem :-D
 
Charlotte gratuluję fasolki i życzę ci spokojnej i bezproblemowej ciąży:-)
Dziś Mateuszek zastrajkował z poranną drzemką i tak jak zawsze zasypiał o 10 tak dziś usnął dopiero o 14 normalnie jak by coś w niego wstąpiło tak fikał w łóżeczku ,że już zastanawiałam się czy nie dać mu czopka na uspokojenie . Mały w sumie jeszcze nie wiele mówi tylko takie podstawy jak mama , tata , baba, ale wczoraj normalnie mnie rozbroił podszedł do Kamilki i powiedział do niej ka ka i tak jest za każdym razem gdy ją widzi najwyrazniej skojarzył ,że mówimy do niej Kamila i nazwał ją podobnie tak jak potrafił:-)
 
aleksa współczuje jelitówki, też spotkała nas w tym miesiącu :-( ja Maksowi dawałam Pysio ze smectą i nawet nie poczuł :-pno i probiotyk :-)
QUOTE]
Może faktycznie Pysio to niezły pomysl:-). Dosypałam jej smekty do odgazowanej coli to teraz nie chce wcale coli ruszyć. Przynajmniej już nie wymiotuje. Za to moj M wrócił z pracy chory więc mam teraz 3 dzieci:szok:
 
hej dziewczyny!
Pewnie po narodzinach Filipa będę częściej tu do Was zaglądać :) i pewnie pełno pytań będę miała :)))) mam nadzeje, że tylko zdąże z porodem do szpitala!

charlotte gratuluję!
 
aleksa wiem, że pysio to świństwo itd :-p ale chłopaki dostają po szklaneczce dziennie i dzięki temu nie mamy problemów z aplikowaniem różnych lekarstw ;-)
współczuje trzeciego dziecka - znam to doskonale :-D

dziubasku życzę, abyś znalazła tyle czasu i sił, aby do nas zaglądać - ja nawet kompa nie włączałam jak Oluś się urodził :-p
 
reklama
Do góry