reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

reklama
Ja tez Kilolek,tylko potem mi sie schudlo sporo,a do tego dopiero w ciazy zobaczylam rozpieta skore na wysokosci pepka,bo wczesniej mialam opone,ktora mnie dzielila na pol :zawstydzona/y::-D
 
a to ja pokażę Wam dla kontrastu moje brzuchy, oba z 8 miesiąca, mniej więcej miesiąc przed porodem
z pierwszej ciązy

i z drugiej
 
fiore chudzino, gdzie to dziecko ci sie mieści ?
kikolek świetne te brzuszyszka!!!
wiem, że nie wiem o czym mówię bo to moja pierwsza ciąża ale chciałabym już być taaaka duża :-)
 
reklama
Dajesz odpowiedz na temat- na dole masz zaawansowana edycja-pozniej dajesz zarzadzaj zalacznikami-wyswietli sie tabela i dajesz dodaj plik(poczekaj az sie wgra) pozniej przeciagnij do zalaczniki i daj insert inline (na dole bedzie pisac) Mam nadzieje,ze jakos pomogłam :p
 
Do góry