reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Ja kupiłam małemu kocyk bawełniany żakardowy, niebieski, taki :

logo.jpg
 
reklama
nimfii tak właśnie zrobiłam wszystko u jednego sprzedawcy teraz czekam na paczkę :-)
Leika ładny ten kocyk :tak:
 
Czapeczki śliczne, ale chyba faktycznie tylko do zdjęć... Małe dziecko, a już zwłaszcza niemowlak, powinien nieć kontakt głównie z naturalnymi tkaninami i dzianinami, a akryl jest włóknem sztucznym. Główka dziecka będzie się w tym pocić, maluch może dostać ciemieniuchy...

A właśnie, mam dla Was radę - zimą, jeśli zdecydujecie się na czapki z polaru/akrylu zamiast wełny czy bawełny, to albo kupcie takie z 100% bawełnianą podszewką albo włóżcie pod tą ciepłą zimową czapkę cieniutką czapeczkę bawełnianą.
 
Leika dzieki za radę,myślę,ze pod te i tak trzeba by było leciutką bawelnianą czapeczkę założyć,bo mają dziury
 
Madzia jak dla mnie czapeczki odpadaja z tego wzgledy ze nie sa wiazane ;-) pamietam ze sie nameczylam juz z takimi czapeczkami bez wiazania przy szyi, ciągle spadaly albo sie zsuwaly.
Ale tez jestem na etapie kupowania czapeczek, chyba ze dostane od szwagierki. Raczej opcja polarowej z bawelnianym podszyciem :tak: Z tych mi sie najwygodniej korzystalo.
 
Ja przeglądałam dziś Allegro - wyprawki-megapaki dla dziewczynek. Dostałam szoku: dlaczego wszystko jest różowe? Jestem trochę podłamana. Wiem, że malutkiej dziewczynce ładnie jest w różowym, ale qrde, bez przesady. Ciężko znaleźć coś ciekawego u jednego dostawcy "nie cukierkowego". Może przesadzam, ale ja tak nie znoszę tego koloru... grrrr Chciałam ubierać naszą kruszynkę trochę w rockowym stylu, ale obawiam się, że będę skazana na te koloreczki. Jest tu na forum jakaś "rockowa" mama? Może znacie jakieś adresy sklepów internetowych?
 
reklama
Mnie się też nie podoba moda na róż dla dziewczynek. Jest tyle ładnych kolorów! Jeśli chodzi o rockowe ciuszki, to w H&M jest teraz kolekcja, gdzie są ciemne koszulki z logo "The Rolling Stones" albo "AC/DC", uśmiałam się bardzo i oczywiście kupimy takie dla małego :p
Z resztą nie wszystko trzeba kupować na dziale dla dziewczynek, jak nie wiedziałam jeszcze jaka jest płeć, kupowałam też na chłopięcych działach, bo zawsze wydawały mi się te ubranka ładniejsze.
Chociaż w H&M są też różowe koszulki na chłopięcym dziale, co mnie wystraszyło i obiecałam sobie, że Filipa tak nie ubiorę :-D
 
Do góry