reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

zaniedbałam wpisywanie osiągnięć mego dziecka:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

niniejszym donosze, że od wczoraj Marysia jeżdzi w większym foteliku.. na razie po bracie, ale mamusia już wypatrzyła nowy;-)
 
reklama
Od soboty Emilka mówi: ja, ja, ja, ja, czasem robi się z tego: da, da.
Brawo Emilko! Grunt to dobrze określić priorytety:-D:-D:-D;-);-);-)

Skaba ja to prawie wcale nie wpisuję, bo mi umyka, albo brak czasu. No ale jak już tu jestem to się pochwalę, że Jeremi od dwóch dni nosi buty do CHODZENIA a nie tylko do noszenia :D
 
Ostatnia edycja:
Brawo Emilko! Grunt to dobrze określić priorytety:-D:-D:-D;-);-);-)

Skaba ja to prawie wcale nie wpisuję, bo mi umyka, albo brak czasu. No ale jak już tu jestem to się pochwalę, że Jeremi od dwóch dni nosi buty do CHODZENIA a nie tylko do noszenia :D
ja tez zaniedbałam i niewpisuej nic:-:)zawstydzona/y:
 
Mrsf -gratuluje zebolka
Kayucha od 2 dni sama siada i przy tym z siedzenia i lezenia na plecach przekreca sie na brzuch lezac juz w przeciwnym kierunku:blink:

No i od kilku dni jest nie do wytrzymania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam na mysli samo usypianie bo jak juz w koncu padnie to luz

Gratulujemy wszystkim dzieciaczka wspanialych osiagniec:-):-):-):-)
 
Marcel upadł dziś na samo dno...lózeczka:tak:obnizylismy poziom na sam dół bo sie młody specjalizuje we wstawaniu o wszystko (nawet o ścianę dziś wstał) i w łożeczku na środkowym poziomie już wisiał przez poręcz....poza tym siadanie w ciagu tygodnia obrył na perfekt i coraz odważniej zadziera pupe do raczkowania, nadal jednak ląduje ostatecznie na brzuchu:dry:
 
Chcialam pochwalic mojego synka Filipka :-) Ma juz dwa zabki na dole, wczoraj pierwszy raz wstal na nozki podciagajac sie za szczebelki lozka, sam siada od tygodnia. Jesli chodzi o raczkowanie to widac ze wie o co chodzi ale nie potrefi sie jeszcze skoordynowac :-) wiec cwiczy to namietnie po czym zawsze mu sie nozki plataja i potem konsternacja co dalej zrobic :-) Jeszcze ma czas :-)


Ps. Ja i maż oczekujemy dnia kiedy sie wyspimy !!!! bo nie moge narzekac bo jak zje o 20 to dotrwa do 3 lub 4 . no ale mimo wszystko moglby pospac do 7 :-) (moje marzenie)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj Zuzia pierwszy raz spadła z łóżka:baffled: ale zrobiła to tak cudacznie że upadła na pupę i tak siedziała, nawet specjalnie nie płakała ale za chwile okazało sie dlaczego..próbowała dorwać moje okulary - obiekt jej namiętnych westchnień:rofl2:
 
Do góry