reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Od dzisiaj kuperek w górę i podnosimy się na łapkach... ale na razie bez żadnego ruchu w przód czy w tył... oraz podciąganie się z siadu do stania przez ciągnięcie za bluzkę:-D:tak:
 
reklama
U nas byla pierwsza gleba zrobila 2 ruchy gąsienicy na plecach i wyskoczyla mi z fotelika(nic jej sie nie stalo bo sie z niego praktycznie wyturlala)teraz ma bana i zakówam ja w pasy:-p

A byly tez brokuly z kalafiorem ,ziemniaczkiem i zoltym serem krzywila sie jakbym karmila ja starym kapciem ale otwierala dzioba.Juz mnie wzdryga na mysl o jutrzejszej kupie:rofl2::rofl2:
 
U nas od czwartku wprowadziliśmy kaszki na dobranoc i jak na razie smakują jej bardziej niż deserki...;-):tak: Od kilku dni przewracamy się płynnie z brzuszka na plecki i coraz częściej kombinujemy jak samemu dostać się do zabawki, hehe:rofl2::rofl2:

A wczoraj pierwszy raz podniosła się do raczkowania i utrzymała tą pozycję przez kilka sekund....:surprised:
 
U nas wczoraj pierwszy raz wyraźne..dzia-dzia:-)..,oczywiście spodziewałam się bardzie .ma-ma..,czy ta-ta..a tu masz!:-D Chociaż coś jak mam-ma też jej wychodzi..ale dzia-dzia było na zawołanie:-D
Pozycja "na kota" to prawie cały czas...,no i siadanie "prawie" opanowane..tj sama z "kota" na pupsko!:-D..Pierwszy raz to był już dosyć dawno temu..,ale wtedy to pewnie jej się "udało"..bo póxniej była przerwa..A teraz to już codziennie:tak:
Z samym wstawaniem..też ma "przerwe"... A i od piątku w chodziku zasuwam:-):tak:! Pierw to tylko do tyłu..ale wczoraj to było do przodu:tak:..
 
Od wczoraj trzymana za łapki z siadu wstanie na nóżki
:rofl2::-) i zasuwa na podłodze, raczkowaniem tego nie można nazwać - bardziej to wygląda jak czołganie :-D:blink:
P.S. no i lada dzień wyjdą nam kolejne 2 ząbki (górne trójki - czyli w sumie będzie już 10:szok::szok:) Jesssu
 
dzis mam mi powiedziła ze Marcel wstał sam na nożki trzymajac się pudła z zabawkami.:-):tak:Ja się ucieszyłam ze pierwszy raz sam wstał a ona:przecież już dawno wstaje tak w łóżeczku! Aaaaaaa a ja to wszytsko przegapiłam i nawet nie wiem keidy zaczał sam wstawać:-(ot i uroki bycia mamą pracujacą:-(
 
U nas dzisiaj sukces: zjedzony pierwszy deserek w całości - śliweczki z Hippa!;-):tak:
Mam nadzieję, że teraz już będzie w górki...:-)
 
reklama
Do góry